Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Primőr #3402 üzenetére

    Most értem haza, az új 1giga rammal és magam raktam bele, óvatosan. Megy szépen. Gőzöm nincs hogy ez garanciális kérdés-e ha magad rakod bele(maga a fedél leszedése még nem az ha jól tudom), amennyiben valami problémám lenne a jövőben akkor a szerviz előtt kiveszem a most belerakott rammodult.
    A sempron 3500+ szerintem is jobb de az energiagazdálkodás miatt. A celeron m520-as sorozat már a core2duo technológiára épül, gyorsabb is mint sempron asszem, 64 bites elvileg, azonban nincs benne energiagazdálkodás. Sebességben már bőven elég a sempron is, 800mhzen megy word alatt így nem hangos a hűtés és tovább is bírja, ezért éri meg.
    Vista egy külön partíción van a wincsin, onnan telepít vagy állítja helyre magát. Pár gigát foglal el a 80 gigás wincseszterből, én meghagytam és nem formáztam le azt a partíciót, még fél-1 év és jó lesz az a vista. Külön cd-n is van, de az nemtom hogy a teljes vista-e vagy csak valami helyreállító.

    271-et meg kell nézni, végülis alkalmas wordre csak szerintem akkor nagyítani kell benne a nézetben, mert a kis kijelző miatt a magas felbontás mellett huzamosabb ideig nem hinném hogy lehet használni fejfájás vagy egyéb tünetek nélkül. Nálam a vr330 pont jó, excelben meg a határon van, még épphogy jó, néha nagyítok, de ezek személyfüggőek.
    271 azért van jobban összerakva mert ha nem tévedek fémházas, illetve nincs zsanér ami tartja a kijelzőt, hanem ott valami csavaros módszer van ami elég masszív. Sokat hordozod és telik rá akkor 271. Az akksi is nagyobb benne. Vr330 kb 3 órát megy el akksiról.

    Nemtom milyen az installálás, én legújabb xp-t raktam fel ami már sp2-es, így passz. Driverekkel semmi gondom nem volt, az notebooknál viszont elég pozitív és a hozzá adott cd-n minden megvan ami kell mind xp és mind vista alá, sok fáradságot spóroltak meg ezzel. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Red Fox

    csendes tag

    válasz Primőr #3402 üzenetére

    Szia

    Mi a véleményed a VR320 -asról? Melyiket választottad végül?

    Ha van valaki másnak VR320-asa akkor annak is érdekelne a véleménye a gépről, előre is köszi.

    Mennyi memóriát lehet bele rakni a fenti gépbe maximum?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák