Hirdetés

Aktív témák

  • Sihto

    csendes tag

    Hello, vettem egy alaplapot, msi-t, akkoribban meg jokat olvastam rola, de mostanaban mar nem egeszen, meg sajnos nem tudtam kiprobalni, holnap lesz,ha lesz hozza procim, ha valakinek van ilyen alaplapja, akkor irja mar ide, mi az amiben nagyon jo, jahh es ha esetleg probalkozott a tuninngal, akkor milyen procival mit sikerult kihozni a lapbol, elore is koszike, majd en leirom a tapasztalataimat
    amint lesznek

  • guest

    veterán

    Nekem MSI K7T266pro van AMD 1,13-al 266FSB 256MB DDRRam 133MHZ az összes busz (proci és ram 2*133 szoros ), Szerintem sirály! Húzni felesleges, ezen a szinten már nem érsz el vele érezhető javulást, csak elszúrsz valamit, vagy fagyasztod a cuccot.

    prohardver vendég

  • Petya

    tag

    válasz Sihto #1 üzenetére

    MSI K7T266 Pro2 azaz DDR ramos. Tényleg baromi drága lap, én még novemberben vettem mivel az első DDR-es lapok egyike volt. 1.4GB TBird, 512MB ram, ASUSV7700,SBLive. A RAMok minden idözitésben maximumon vannak (CAS2), lehetöség van ebben és tudtommal CSAK ebben a lapban a ramok feszültségének állítására. Én nem próbáltam. Azt mondják nem igazán tuning lap mert nem lehet 166-os meg hasonló FSB-ket beállítani. Hát én azt mondom hogy optimális beállításokkal mit lehet addig felhúzni?! Én faszán kihuzattam 1550-re a procit -4xAGP Fastvrites, ATA100, anyámkinnya, minden legjobb beállitás- de ez procifüggő is lehet persze. Jól méri a hömérsékleteket szerintem, stabil, fasza piros szine van. Rengeteg (6vagy8) USB port van hozzá, söt asszem USB2.0-s. Van hozzá egy kulcs amit az egyik USB potba kell tenni, és ha engedélyezed csak a kulcs berakásával lehet elinditani a gépedet. Van hozzá korrekt Windows alá való Hardvermonitor progi. JA!! A lapon alapból van egy port88-hoz hasonló cucc > 4led váltakozik a bootolás állapotaiban és meg lehet állapitani hol hasal el a gép inditáskor (mit nemkéne annyira tuningolni). Ez igen jó dolog! A tesztekben elmarad a többi laptol 0,1% teljesitményben. Aki ezt észreveszi annak gratulálok. Szerintem egy nagyon tutkó lap! Nekem nagyon bejött! A BIOS is intelligens, jó dolgokat lehet állitani. Most ennyi jut eszembe, ha van valami kérdezz!

  • Petya

    tag

    Nekem 14x100-as a procim a ram meg ugye 133-on megy, szóval egy opció a biosban és kész! Rakhatsz bele Palominót is, szerintem még jó ideig nem kell kidobni. Ha esetleg 166MHZ alapfrekis procik jönnek akkor lehet gáz szerintem, de biztos lesznek azokbol is nagyobb szorzós kisebb órajelüek. Kiváncsi lennék mostani lapokban mennyire lenne stabil egy 166MHZ-es proci, főleg a ramokkal való kompatibilitás miatt is. Jó lap de lehet találsz olcsóbbat is!

  • Sihto

    csendes tag

    Tehat meg van a lap es van rajta az alaplap cdjen egy Fuzzy Logic program amivel ki lehet hajtani a maximumot a procibol, ha valaki el tudna nekem magyarazni, hogy mukodik az nagyon szuper lenne, koszi

Aktív témák