Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz BullZeye #12316 üzenetére

    Meg az normális, hogy Brief RSS nézegetőben nem is nyúl hozzá?
    A címnél elvileg * szerepel, ezt a Firefox valószínűleg a http://* rövidítésének veszi. A chrome://* megoldás lehet rá (korábbi scriptemnél az ftp://* megy, így ennek is mennie kell). Tudsz linkelni ilyen oldalt?

    A változások a legutolsó módosításhoz képest értendőek (azaz a replacePlayer-t érintő patch után kell alkalmazni). Le kell cserélni a findPlayers függvényt (vastagítva a változások):

    findPlayers : function() {
    var embeds = document.body.getElementsByTagName("embed");
    for(i in embeds) {
    if (embeds[ i ].parentNode.toString().indexOf("[object HTMLObjectElement]") != -1)
    continue;

    if(embeds[ i ].src.indexOf("youtube") > -1) {
    YTEmbedHD.ytEmbeds.push(embeds[ i ]);
    }
    }
    var objects = document.body.getElementsByTagName("object");
    for(i in objects) {
    if(objects[ i ].getElementsByTagName("embed").length == 0 && objects[ i ].innerHTML.indexOf("youtube") > -1) {
    YTEmbedHD.ytEmbeds.push(objects[ i ]);
    }
    }
    //If we have youtube elements, run the script!
    if(YTEmbedHD.ytEmbeds.length > 0) {
    YTEmbedHD.run();
    }
    },

    Ennek hatására az össze eddig linkelt oldalon megjelenik a videó, és tényleg HD-ben kezdi el lejátszani azt. Korábban az összes olyan EMBED-et soroltam fel, ami nem OBJECT tagen belül volt, és az összes OBJECT-et. Most a patch hatására az összes EMBED-et (ahogyan eredetileg is volt a forrásban), és az összes olyan OBJECT-et, amiben nincsen EMBED tag (az ITCafés videó ilyen).

    Lehet, hogy a fejlesztő scriptje nem tökéletes, de enélkül még sehol sem állnék ...

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • dqdb

    nagyúr

    válasz BullZeye #12316 üzenetére

    Közben leesett, hogy a Brief egy addon :B Megnéztem, nem működik, és nem is fog. Ennek az az oka, hogy itt nincsen oldalbetöltődés, amit követően lecseréli a beágyazott videókat, hanem menetközben jönnek létre új objektumok. Per pillanat nincsen ötletem a problémára, de ugyanezért nem fut le Google Reader alatt sem a script.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák