Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zenefan

    aktív tag

    válasz WonderCSabo #10524 üzenetére

    Ugye-ugye, milyen kis cseles... akárhol nekem se működik. Most jöttem rá miért, bocsi
    EHHEZ több lap kell legyen megnyitva egyszerre!

    Elvileg azt a célt szolgálja, hogy az éppen megnyitott fülek helyeit elmenti egy mappába. Automatikusan felajánlja a [Mappa neve] nevet... de választhatsz mást is. És az a poén hogy ezt a kezelőpanelt (vagy minek mondják) mozgathatod és méretezheted, ugyanúgy mint a FF 2.XX kezelőjét.

    Csabo, szerintem neked azért vannak meg az ezer éves cuccok, mert 180 napnál tovább te sem használtad ugyanazon tűzrókát, mert ennél sűrűbben jöttek ki a frissebb verziók, mely esetén én is mindig verzióváltás előtt mozbackuppoltam mindent és úgy vittem át az örökséget... de aztán a 2.0.0.20-as verziót én tovább használtam és nekem azon soha nem volt beállítva az ürlapmezőtörlés! És múlt év vége felé azt vettem észre hogy basszus nyomom lefelé a nyilat és nem ugranak be a szokásos szavak... csak lestem, de nem értettem. Nem tudtam akkoriban hogy ez hogy működik, hol tárolódik. Azt hittem annyi gyűlt össze, hogy a FF törölte vagy megnyikkant az a része. És tegnap előtt belemélyedtem a témába...
    Ezt talán az is alátámasztja, hogy 2009 elején készítettem egy backupot:
    Firefox 2.0.0.20 (hu) - 2009-01-13.pcv (itt a formhistory.dat 4 990 580 bytes)
    Majd legközelebb 2009 végén:
    Firefox 2.0.0.20 (hu) - 2009-12-25.pcv (itt viszont a formhistory.dat 488 864 bytes)

    Jól látható, hogy verzióváltás nem történt, és valamiért a méret drasztikusan megváltozott.

    Ez csak egy miatt történhetett... most hogy végiggondoltam!
    Egy Add-on miatt! ... 2009.10.29-én (ahogy most nyomozok), sőt 2009 egészében CSAK egy kiegészítőt tettem fel: IEview-et... Na lehet ez volt akkor a ludas. De mi a fenét turkált ő a formhistory.dat-ban/körül. :(((

    A 180 nap-ot meg ezért érthettem félre... ez a FF3-ra vonatkozó infó volt.

    Az meg egy külön mise volt hogy a majd 5 megás formhistory.dat-ot hogy tudtam a FF3.6-alá visszaimádkozni, hogy visszanyerjem a zűrlap-infókat. :DDD
    De ezzel nem akarok fárasztani most senkit... Szép álmokat evribodri.

    [ Szerkesztve ]

    2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

Új hozzászólás Aktív témák