Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zso22

    újonc

    válasz mokus1 #46 üzenetére

    ...hát a tulajdonságait, bónuszait meg kell nézni elötte hogy mennyit fejlődik versenyenként. Pl multkor leszerződtettem egy 22 éves pilótát akinek vannak 20 közeli statisztikái és a bónuszában minden +4 még erre .Véletlenszerűen találtam rá a munkanélküliek közűl gy hogy 2 hétig megfigyeltem és csak utána láttam a tuajdonságait. Igen van olyan pilóta is aki neked fizet csak hogy versenyezhessen, de ha nagyon alacsonyak az értékei akkor nem érdemes. Én már a fenti osztályban a Ferrarival tolom(a piros csapat) 2.-3 legjobb volt, most zsinórban nyerek már szinte... Raikonent már nyugdíjaznom kellett ,mert a statja már csak lefele ment mer elérte a max-ot. Ugye itt a játékban nem Raikonen hanem valami hasonló neve van,de ez megfigyelhető mindegyiknévnél.Valami autosportnak a nagy nevei mind átalakítva.Idővel a +4 statos tartalékpilotám fog a helyére lépni.

    (#96) Malibutomi Persze nekem még nagy kedvenc csak idegbajt kapok az előzéseknél mikor az én emberem satu féket csinál agép meg elhúz a lekőrözött mellett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák