Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz #71562240 #39520 üzenetére

    Annyival kiegészíteném (vagy cáfolnám) az állításod, hogy én még teljesen alap flroyoról válottam CM-re. Nem laktam be mielőtt romot cseréltem, és már akkor is érezhető volt a különbség.
    A wifi is nagyon szórás hogy milyen. Panaszkodnak sokan, de pl én sosem tisztogatom és mégis jól működik. Bár igaz, nincs csak 10-20 benne amire fél év alatt rámentem.

    (#39527) somi52: Ehh, wines android. Kb olyannyira nem értem mint az almás androidot. De ez az én bajom nem a tiétek ;)

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

  • sinkoneri

    tag

    válasz #71562240 #39520 üzenetére

    Nekem a másik fontos dolog lenne hogy ne kelljen naponta tölteni a telefont de eddig még sose sikerult. Két napot még sose bírt ki. Tudom hogy ez általános okostelefon gond de azért valljuk be elég szánalmas. Csereakukkal kell járkálni pl a kétnapos túrán ahol gps-t meg navigációt használ az ember. Nem is tudom mit csinálnak azok akik pl megveszik az új sony telokat vagy htc one x -et amikból ha jól tudom nem lehet csak úgy kikapkodni az akksit. Ne adj isten totál kifagynak akkor nem lehet csak úgy akksit kikapni.
    Ha wifi tisztogatás alatt azt értjük hogy törlöm a nem használt hotspotokat akkor az megvan. Valahogy alapból már mindig töröltem a nem használtakat. Most 3 van benne de így is beáll elég gyakran.
    Amúgy 1G-re van húzva a telo és ADW launcer-t használok. Annyira azért nem panaszkodom rá :)

    A Wajk féle MIUI ROM használóktól kérdezném hogy ha felteszem a WIUI-t attól még lehet angolra állítani a felületet vagy ez egy teljesen magyarított ROM angol nyelvi támogatás nélkül?

Aktív témák