Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    válasz BéHGT #2029 üzenetére

    Azt írták, hogy igen. Hogy mennyi a max. azon már megoszlanak a vélemények, mivel a garantált szolgáltatás, szerződés szerint csak 0 Mbit... Nekem a héten egy eladó azt mondta, hogy (őszerinte) csak max. 42 Mbit lehet az elméleti maximum... De, ha visszaolvasol itt is megoszlanak a válaszok a már DPI korlátlan csomagot használók beszámolói alapján... Mondjuk az érdekes, hogy csak T-s ügyfelek írtak mobilnetre 150 Mbites tesztet, Telenorosoktól még nem láttam, hogy valaki írta volna, hogy neki már előfordult ennyi max. sávszélesség hipernettel...
    De DPI-ben nem lehet elállni a szerződéstől, így célszerű előtte kipróbálni. /a sima telenoros internet csomagokra a szerződés első 5 napján belül van lehetőség felmondani a szerződést... Asszem egy ezresbe fáj, ha visszaadod pár nap után. (én is úgy kaptam a tippet). és routert, vagy stick-et is lehet ugye választani, akkor úgy célszerű, hogy ami a DPI listában van, azt megkérni pár napra, normál ügyfélként a telenornál. Így van értelme a tesztelésnek, hogy ott, ahol használni akarod milyen vételi viszonyok vannak... Vagy, ha router kell, akkor kártyásban kipróbálni-megvenni, (még akkor is olcsóbb, mint kártyafüggetlenbe megvenni egy sim foglalatos routert) és akkor nem adod vissza a routert, ha neked az kell. (információim szerint a MF-nál nem adnak routert.)

Új hozzászólás Aktív témák