Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz sittes79 #1982 üzenetére

    Történetesen én ajánlottam itt a fórumban, ezért is érzem fontosnak a dolgok tisztázását.

    Nem mondom, hogy az aldis eladó/árufeltöltő nem érthet hozzá, de akkor kezeljük is a helyén a véleményét!

    Két Aldiban is utánakérdeztem, és egyik helyen sem vittek még vissza minőségi panasszal ilyen adaptert.

    A központi ügyfélszolgálat nem tud olyan esetről, hogy bárki arra panaszkodott volna, hogy az adapter tönkretett volna bármilyen rácsatlakoztatott cuccot.

    A neten én legalábbis nem találtam panaszt rá, pedig elég sok ilyen tárgyú anyagot átnéztem.

    Nem mondom, hogy ez egy tökéletes cucc, éppúgy elromolhat, mint bármelyik nagynevű gyártó terméke. Még csak azt se mondom, hogy különösebben igényes lenne, mert például elég hangos. Az viszont tény, hogy az Aldi a nevét adja hozzá, ergo beleesik az Aldi minőségbiztosítási rendszerébe, alapvetően szar tehát nem lehet. Az Aldi vállalja érte a felelősséget (nem az ismeretlen kínai cég vagy a számítógépes kisbolt) és bevállalja a két hónapos tetszési és három éves meghibásodási garanciát.

    Nem mellékesen az Aldi meglehetősen korrekt módon jár el a fogyasztói panaszok területén.

    Üdv: MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák