Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Mike88 #9581 üzenetére

    Igen, ilyesmi lenne a következő lépés, csak ez önmagában kevés. Sztem nem szeretne minden átkapcsolásnál egy újraindítást. Több megoldás is lehet. A Finless -ben a beállítások - megjelenítésnél van auto hide systembar. Próbának jó, de én nem tudtam megbarátkozni vele. A következő fokozat, amikor EKH -ban egy gombhoz (vagy kombinációhoz) olyan alkalmazást rendelünk, ami fullscreen -ben indul. Ha jól tudom, akkor az MX player tud ilyet. A következő fokozat az automatizálás. Nálam ez játszik. Monitort használok, amihez nincs távirányító. Van egy parancsikon, ami elég összetett feladatsort hajtat végre, de a lényeg, hogy nem a kütyüt állítom le, hanem egy shellparancs kikapcsolja a HDMI kimenetet. Így a monitor sleep -be kerül. Ezzel együtt a tálca is eltűnik a véletlen egérkattintások kiküszöbölésére (mert attól, hogy nincs kép, a rendszer fut). Ez az általad linkelt program végzi. Pontosabban ennek egy toggle kiegészítője, amitől automatizálható a tálcaművelet. Ezt már nem találom a Play -en. Lehet, hogy közben ez a Tasker plugin beépült a programba. Ha mégsem, akkor nálam még fellelhető. :) A kép visszakapcsolása pedig gombkombinációval, vagy légegérről a kereső gombbal megy (mivel ennek eredeti funkcióját száműztem).

Új hozzászólás Aktív témák