Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arkie

    csendes tag

    válasz darvinya #1601 üzenetére

    szia,
    nem találom sem az "optimalizálást", sem a "fejlesztői mód"-ot.
    és az appokon sem látok olyan lehetőséget, ami által "optimalizálatlan"-ra tehetném őket.
    tudnál segíteni? köszönöm
    MIUI 10

    Biológus: „A tó biotópjának mortalitása elérte a 100%-ot”. Halász: ”Az összes hal megdöglött”.

  • Arkie

    csendes tag

    sziasztok,
    életem első XIAOMI telefonja (Note 10) és MIUI felülete ( Miui Global 11.0.5 Stabil).
    megőrjít, h nem tudom elérni azt, hogy az értesítések megérkezzenek az AOD (Always on Display)-re, itt Környezeti Kijelzőnek hívják.

    rengeteget keresgettem mindenféle fórumokon, de talán majd itt....talán tudtok segíteni.

    NINCS beállítva akku kímélés (ki van kapcsolva).
    Viber, Messenger, GMAIL alkalmazásoknál direktbe be van állítva, h sosem legyenek energiatakarékosan kezelve.
    Mindegyiknél be van állítva és engedélyezve az értesítések összes formája és minden prioritást Magas-ra tettem.
    A Beállításoknál a "Környezeti Kijelző és Képernyőzár"-nál mindent beállítottam, ahogy azt megfelelőnek gondoltam.
    Ugyanezt megtettem a Beállítások / Értesítések-nél is.

    A GMAIL ikont kirakja a Környezeti Kijelző, ha jön új levelem (és el is tűnik, ha megnéztem az értesítést vagy a levelet), de a Viber, Messenger tojik rá(m)....pedig elvileg minden ugyanúgy van beállogatva náluk is....

    Az Értesítési sávban (a képernyő legtetején a legfelső sor, ahová a térerőt, akku százalékot, stb. is kijelzi), na oda bezzeg megjelennek az alkalmazás értesítő ikonok - csak épp a Környezeti Kijelzőre nem, pedig az éppen azért van, h mindig lássam, ha történ(t) valami.

    Már a gyári adatok visszaállítása is megvolt kínomban, de NEM TUDOM MEGOLDANI.... :(

    Kérlek, segítsetek, valaki írja le nekem lépésről lépésre, h mit kell tennem - tudom, macerás lehet ez, de nagyon hálás lennék a fáradtságotokért.

    Köszönöm szépen,
    Gábor

    [ Szerkesztve ]

    Biológus: „A tó biotópjának mortalitása elérte a 100%-ot”. Halász: ”Az összes hal megdöglött”.

  • Arkie

    csendes tag

    válasz hroberto #1629 üzenetére

    ...közben úgy látom, még az Értesítési sávban sem lehetek biztos, mert oda is csak esetlegesen érkeznek meg az értesítési ikonok....van, h csak akkor (veszi észre), amikor megnyitom az adott alkalmazást (pl. Vibert).

    amúgy ez az értesítési-mizéria a MIUI körül már vagy 1 éves (vagy talán több is), nem?
    mert mintha korábban is hallottam volna már erről, csak akkor még nem gondoltam, h egyszer nekem is ilyen telefonom lesz - most meg azt nem gondoltam, h ez még mindig probléma (azóta is).... :((( :F

    szóval nincs esetleg valami megoldás srácok?... (rootoláson kívül)

    [ Szerkesztve ]

    Biológus: „A tó biotópjának mortalitása elérte a 100%-ot”. Halász: ”Az összes hal megdöglött”.

  • Arkie

    csendes tag

    sziasztok,
    AOD / Környezeti Kijelző probléma...ha tudtok, kérlek, segítsetek :

    az a gond, h nem jön meg rá minden értesítés.
    pl. GMAIL és Messenger - IGEN,
    pl. SMS, nem fogadott hívás, VIBER - NEM !

    Úgy gondolom, mindent de mindent beállítottam, maximálisan gondosan, a fórumokról megpróbáltam összegereblyézni az ezzel kapcsolatos információkat és azokat is beállítgattam, volt már alkalmazás újratelepítés, meg gyári visszaállítás, meg MIUI Global 11.0.10 Stabil-ra frissítés, mindenféle értesítés és jogosultság megadása (oda-vissza), optimalizálás megtiltás, akkumulátor kímélő letiltása, alkalmazás/értesítés prioritás magas-ra állítása, MIUI/Android féle megjelenítési mód, különböző AOD témák kipróbálása (hátha másik témával megy), stb, stb, stb és ami még most nem jutott eszembe, valószínűleg az is megvolt :) ....................de xarik bele, hrrrr...................

    Ha van még valakinek valami MEGOLDÁSA, kérem, ossza meg velem, mert már :W
    köszönöm előre is.

    Biológus: „A tó biotópjának mortalitása elérte a 100%-ot”. Halász: ”Az összes hal megdöglött”.

Új hozzászólás Aktív témák