Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PLaci58

    őstag

    válasz PLaci58 #12234 üzenetére

    Eladó: kér házhoz szállítást (ugyanis ingyenes)
    Én: Nem, kocsival vagyok.
    Eladó: szája széle valamiért kicsit remegett, de merev arccal fogadta.
    Adtak kiskocsit, hogy kitoljam a parkolóba a TV-t.
    Autó mellett kicsit elbizonytalanodtam. Csomagtartóba kizárt. Hátsó ülés szemre jónak tűnt.
    Csak tűnt :D
    A doboz kb. 2 cm-el magasabb és 5 cm-el hosszabb.
    Dobozból ki, így éppen elfért a csomagtartóban, a doboz (mert úgye az kellhet még) a hátsó ülésre, kicsit meggyűrve.

    A TV k..va nagy a régi 28"-hoz képest, de az igazi gond a 16:9 és a 4:3 miatt van.

    Ja azt el is felejtettem, hogy amíg küszködtem a kocsiba gyűréssel, megállt egy srác kocsival, hogy segítsen betenni? Mondom, nem. Megoldom.
    Mire Ő: Miért vettem ilyen szart, LCD-t kellet volna venni, mert ő is most vett ugyanilyet és nagyon szemcsés és kikapcsolva is sokat fogyaszt.
    Kedves ember! Meghozza az ember kedvét.

    A TV egyáltalán nem szemcsés. A képminőség nagyon függ az antenna jeltől (kábel szolgáltató). Szép a képe, közepes beállításokkal is.
    Egy gond, hogy a gyártói leírásban átlagos 175 W-ot írnak, a hátuljára meg 320 W-van írva :DD

    Hol lehet olcsóbb HDMI kábelt kapni, mert a TV-hez sem adtak és a DVD felvevőhöz sem találok?

    jagada!
    129990 Ft. Cora, ingyen hitel :-)

    mycso!
    Annyinak én is nagyon örülnék. Majd kiderül.
    Ezen is ugyanazok a beállítások vannak.
    Azt olvastam, hogy az LCD TV-knek állandó a háttérvilágításuk. A gyár szerint az LCD is ugyanúgy beéghet mint a Plazma. Legalábbis garanciát a beégésre nem vállalnak.

    [ Szerkesztve ]

    "Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

Új hozzászólás Aktív témák