Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    válasz Demo07 #41763 üzenetére

    Nekem kicsivel több mint fél éve van meg az Ender 3 V2 Neo, rengeteget szívtam, főleg a hűtés moddal, mert egyszerűen ehhez a hotendhez ami volt rajt gyárilag alig van valami (de azért sikerült egy egész jó satsana klónt találni).
    Gyári(creality) marlinnal nagyon szívtam, pont az auto home feature ami nem működött rendesen, mriscoc után már sokkal jobb volt az élmény. Aztán klipperre váltás óta kvázi nincs dolgom a nyomtatóval. 1x beállítottam a Z-offsetet, beállítottam az asztalt, minden mást csinálnak a macro-k. Beleértve a különböző hőmérsékletből adódó z-offset állítást, minden nyomtatás előtt adaptív mesh. Csak akkor kell hozzányúlnom valamilyen beállításhoz amikor Valami és PETG között váltok (PETG-t kicsit magasabban kezdem az első réteget), de ennyi. Van velük szívás, de cserébe nagyon sokmindent megtanulsz a nyomtató működéséről.
    Nagyon tetszenek egyébként ezek a next-gen nyomtatók, de jobban örülnék ha olyan firmware futna a gépeken amit ismerek, jól dokumentáltak. Előbb utóbb talán a Bambukra is jön klipper, ki tudja :D

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

  • Silent77

    veterán

    válasz Demo07 #41763 üzenetére

    Ezért is írtam, viszont az 5.ik Creality nyomtatóm. :)
    A K1 csupaszított klipper.
    Pont a szívások elkerülése végett vásároltam Bambut, és Sovolt, de mindenképp kiakartam próbálni a K1-et.
    Eddig számomra pozitív a K1 is. Az Ender 3 is szerethető volt, és ha beállítottad, akkor nem volt problémás. Fél év után bekapcsoltam és csak nyomtattam vele. Mai napig megelégedéssel használja aki tőlem átvette.

    Voron biztos nagyszerű, de se időm, se energiám nem lenne már ilyennel foglalkozni. :B

    [ Szerkesztve ]

    Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Új hozzászólás Aktív témák