Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz VaniliásRönk #812 üzenetére

    A másik topikban ezt írtam végszóként:
    ...mikor néztél be utoljára egy bazárba/kiskerbe?
    Sapphire 1950Pro 256MB TVo+DualDVI PCIeX /2 év/ 26 200 Ft 31 440 Ft /Alien/

    Tehát a következetesen magas áraimról annyit, hogy átlagárat írtam, nem a legolcsóbbat, ahogy te tetted. Az arányok-különbségek változatlanok és a tények is, amiket közöltem. Ha egyáltalán végigolvastál-felfogtál valamit abból amit írtam.

    Ne is fáraszd magad, de főleg ne engem. Következetesen baromságokat hangoztatsz és nem tudsz érdemben reagálni, évekkel ezelőtti nézeteket vallasz és azt hiszed hogy ez így helyes. Élj csak tovább a kis álomvilágodban meg az olyannyira féltett 2600as topikban, ott lehet hogy van pár ember akit meg tudsz győzni arról, miszerintis nem minden sz@r ami bűzlik.
    A vita átrángatásáról: én legalább törekedtem arra, hogy ne OFFoljunk szét más helyeket..amúgy jól hangzott a mondókád, dícsérd meg magad ;)

    Kímélj meg a szájkaratétól,se időm,se kedvem hozzá.Hasonlóan jókat kívánok:R

    [Szerkesztve]

  • DigitXT

    félisten

    válasz VaniliásRönk #812 üzenetére

    nem véletlenül maradtunk mindketten 6600GT-nél
    A 6600GT jobb, mint a ''6800@16/6 ''és az ''X800XT''?:DDD Ha az utóbbinál mondjuk az SM3 támogatás miatt jobbnak tartod, az még egy érv (olyan amilyen, de érv), de az előbbinél...?:F Vagy ott már csak az ár/teljesítmény miatt léptetek vissza?:) Mondjuk nagyon cseles, mert a 6800-asnál nem írsz órajeleket, a konfigodnál meg a 6600GT eléggé meg van rántva, szóval lehet, hogy 8 pipe ide, vagy oda, befogta.:))

Aktív témák