Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pécsi gyerek

    addikt

    válasz kolopele #99175 üzenetére

    Nem írtam egy szóval sem,hogy nekem az gond lenne,hogy a gyerekeid milyen videókártyával tolják.Anyit írtam,hogy neked van tapasztalatod az 1050 ti-vel,mert valaki ezt kérdőjelezte meg egy kommentben. ;) Amúgy az én lányom még csak 7 éves,de 10 évessen sem fogok venni neki i7-et meg gtx 1060- t,16 gb rammal.Nem irigységből írom,mert nekem nem tellik rá,hanem baromságnak tartom.(nem vagyunk egyformák)A tomb raider nekem nem akad,grafika gyönyörű az Rx 460/g4560- on is.....na mindegy.....

    Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

  • DonMaster

    addikt

    válasz kolopele #99175 üzenetére

    azért kissé tudlak sajnálni,
    moziba sem tudsz elmenni, se a gyerekekkel se a feleségeddel , tv-t se tudsz nézni mert ugye ezek 60fps alatiak és az mind zavar téged , de attol, hogy számodra a min 60fps kell szagatáés emntességhez addig , alapjáraton min 30fps-sel ha tud menni 1 játék az már játszható , és az 1050ti képes min 30fps-re stabilan a legujabb játékoknál is fhd-n persze nem garantált hogy ultra felbontáson,de megy és nem szaggat,
    persze érthetö hgoy van akinek a min a 60fps kell, de általában a 30fps-t kell nézni ha nem irja az illatö hogy menyni az elvárása , persze árhoz képest elég nehéz , amugy az 1060 3gb -os nem éri meg annyival nem ad többet az 1050ti-hoz képest elég gyenge még ha a vram-ot is nézzük az is kevesebb, plusz az ár is ott van szoval nah mindegy , mondjuk most az 1060 6gb-osat sem érdemes emg venni szerintem , de attol, hogy neked 60fps a minimum és alalta minden szaggat , attol még a 30fps-el sem szaggat semmi persze a több az jo de a min 30 már szagatás mentes.

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák