Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #73173120

    törölt tag

    válasz Alastair' #24768 üzenetére

    A 4850-nek max. annyi, hogy az van nekem, és ezzel kapcsolatosan tudok nyilatkozni. Egyébként semmi, viszont ahogy előzőleg írták, hogy a driverek közt is van teljesítménybeli különbség, ahhoz igen. Amúgy a 3dmark06 eredmény, az mind a kettő a 4850-hez tartozik, csak eltérő driverrel, és arra próbáltam célozni, hogy igen is, van különbség a driverek közt, nem is kicsi. Nem mondom azt, hogy jobbnak kéne lennie az új drivernek, azt viszont elvárnám, (ha ezt ajánlja az amd, mint a kártyához való legfrissebb driver) hogy ne legyen 20%-al gyengébb mint a 3 évvel ezelőtti.

    Emlékszel, hogy megnézted a 7770-el a WoTot nekem? Mivel az a játék szarul optimalizált, azt hozza amit az én 4850-em, alacsonyabb felbontás mellett. Most a 8.7-es teszt szerveren 40 körüli fps, maximum részletességgel, 1280*1024-ben. Én nem merném azt mondani, hogy majd a 6850 90-100 fpst fog hozni. Persze más játékokban lehet, hogy megvan az általad említett kétszeres szorzó, de én mással nem játszok, azokról nyilatkozni nem tudok.

Új hozzászólás Aktív témák