Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    válasz kolopele #167620 üzenetére

    Megmondom őszintén, hogy ugyanolyan távra ülök tőle, mint a 32"-es elődjétől (kb. 120cm). Pont ez a távolság még csücskösen, de elég arra, hogy fejmozgás nélkül átlássam a képet csak szemmozgatásokkal.
    Amúgy kb. 3 nap volt megszoknom, és most meg már furcsa leülni a nejem és a lányom 32"-esei elé.

    KAMELOT
    125%-os nagyítással használom és "közepes" ikonmérettel, így nem okoz problémát úgymond munkaszemüveggel használni.
    Viszont amikor még nem nagyítottam...huhhh...az aztán apró volt még munkaszemüveggel is (2-es dioptria) az én közel 52 éves szemeimnek...

    Nagyon könnyű volt megszeretnem ezt a monitort, csodaszépek a színei szerintem, elég homogén az egész képernyő képe, nincsen sehol semmiféle anomália, talán, ha kötözködni akarnék, akkor azt mondanám, hogy a két alsó saroknál egy nagyon picit meglátszik a háttérvilágítás, de ugye úgy meg nem használom, hisz a sarkokban is mindig van minden tartalom.
    Szóval...nagyon boldog vagyok, számomra ez a csúcsok csúcsa!

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák