Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzabolcsL

    csendes tag

    válasz PuMbA #167095 üzenetére

    Valóban nem számít a magas fps és az ultra részletes grafika, de egy stabil 60 fps és mondjuk a pár éves és jelenlegi játékoknál a "high" grafika igen, amennyiben még ezen felül is van magasabb részletesség. Ami nem számít, az a "very high" és az "ultra". Példának okáért ilyen volt most az AC Valhalla, ahol már kompromisszumot kellett kötnöm a stabil 60 fps érdekében (közepes grafika).

    Ezen a szinten szépen és stabilan elboldogult vele a 1660, de most már egyre inkább érzem, hogy közepes részletesség mellett sem lesz meg a stabil 60 fps a közeljövőbeli játékoknál, ezért gondolkodom a váltáson. Viszont egyáltalán nem sürgős, várhatok én vele karácsonyig és jövő év elejéig is, csak arra voltam kíváncsi, hogy mi az a szint, amire érdemes váltani a következő 2-3 év tekintetében, és összehasonlítások alapján ez valóban a 3060Ti lesz.

    Magamtól simán belefutottam volna egy sima 2060-ba vagy 3060-ba, és ár/érték arányban nem jártam volna jól a közeljövőt illetően. :) Szóval köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák