Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz KAMELOT #160045 üzenetére

    Nekem az volt fura tegnap, hogy több típust is nézegettem az Árukeresőn és amikor az adott típus ára lecsökkent, akkor az összes nagyobb webshop ment utána, de mondjuk fél órával később visszadrágult és akkor az összes helyen visszadrágult (pluszmínusz 10 perc eltérésekkel).

    "Kell venni VGA-t, élvezni a gaminget és nem arra várni, hogy majd hetek hónapok múlva 30-50k olcsóbb lesz, HA olcsóbb lesz!!!"

    Nekem nem gamingre kell a VGA és pont ezért tudok sírva fakadni az egész helyzeten. Meg ha most eleve csak átmeneti jelleggel kell a VGA, akkor igenis nézi az ember, hogy mennyit fog bukni rajta, ha az árak egyszer rendeződnek és nem mindegy, hogy egy ~200 ezres kártyán fogsz az ingadozás miatt 40 ezret vagy egy ~600 ezres kártyán, százalékosan nagyon más.

    Ha most az lenne bennem, hogy kell egy izmos felső kategóriás VGA a következő 5-6 év videóvágós igényeire, akkor leszarnám, mert addig akarnám hajtani, amíg ki nem hullik alólam és elfogadom, hogy ennek ennyi volt az amortizációs költsége. Ugyanez igaz a játékra is, elfogadnám azt, hogy ennyi a hobbi költsége, csak én ritkán játszom és akkor is a konzolt kapcsolom be.

  • ati3x

    senior tag

    válasz KAMELOT #160045 üzenetére

    Ez is attól függ, hogy ki mennyire türelmes.. Nekem 40 felett olyan mindegy, hogy mikor játszok egy játékkal. Pl a red dead redemptionnal akartam játszani, de megjelenésekor elég húzósnak tűnt a 60 euros ár. 1.5 év múlva megvettem 50% + kuponért 20 euróért. De pl ugyanez a helyzet a cyberpunkal.. Ráadásul azt még be se "zsákoltam".. Kb a VGA is így működik. most egy 1660super van teljesen jó. Persze a DCS már megeszi reggelire, de majd 1-2 év múlva veszek valami mostani 3070-3080 ekvivalenst... Nem hajt a tatár.. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák