Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misimagaki

    aktív tag

    válasz Gubek-Einste #48864 üzenetére

    Szia Gubek-Einste!

    Köszönöm a választ.

    Családi ház. Körben talán 3 vagy 4 másik wifi hozzáférés látszik nem igazán erős jelszinttel. A router a ház egyik sarkában van. A feleségem az átellenes sarokban dolgozik - általában gond nélkül. Csak néha szakad meg neki. A födém természetesen vasbeton, és még egy főfal, 30 cm porotherm, és egy válaszfal (10 cm) van a router és notebook között. Korábban 542-es TP-Link router hasonló jelszinttel oldotta meg wifi hálózatot.

    A vízszintes hatótávolsággal pl. nincs bajom. A ház mögött a garázsban, ami könnyűszerkezetes és kb. 20 méterre van a routertől két porotherm (30cm) falon keresztül, a jobb antennás eszközökre még a stream is kimegy a NAS-ról...

    Közben ültem és néztem a "rack szekrényt", és arra jutottam, hogy egy 72-es CRT tv mögött talán nem a legjobb helyen van a router wifi szempontból. :) (Még akkor sem ha, hamarosan cserélem egy laposra.)

    Ha a TV alá kerülne a router - TV-szekrény alsó polc, akkor az segítene a dolgon, jól gondolom?

    Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

Új hozzászólás Aktív témák