Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ,

    addikt

    válasz koko52 #33285 üzenetére

    Nekem mégis ezeket a válaszokat adták az ügyvédek. A baleset amúgy Csehország legészakibb részén történt, a pénzt a csehországi Allianz fizette ki, a magyarországi Allianznak saját elmondásuk szerint semmi közük és beleszólások nem volt a dologba, segíteni sem tudtak az ügyben semmit (vagy csak nem akartak). Perre menni is Csehországban kellett volna, dokumentumok hivatalos fordítási díja, kiutazások, tolmács, meg fogalmam sincs még hogy milyen költségek hárultak volna rám, de mindegyik ügyvéd egymástól függetlenül ugyanezt mondta amit írtam, hogy az engem érintő költségek, és amit kaptam volna pluszban pénzt (kb 350ezer Ft) kb kiegyenlítették volna egymást, nem biztos, hogy jobban jöttem volna ki anyagilag a dologból, nem beszélve a sok időről, kiutazgatások, szabadságok intézése, stb., stb. A csehországi Allianz (kárt okozó fél biztosítója) a kérdéseimre válaszolni sem volt hajlandó. (Cseh nyelvet beszélő magyar ügyvédet nem találtam, illetve én sem beszélem azt a nyelvet, volt barátnőm tudott valamennyit segíteni a cseh rendőrségi/biztosítós papírok értelmezésében, szóval nem egy egyszerű helyzet volt sajnos.)

Új hozzászólás Aktív témák