Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vhiktor

    veterán

    válasz Ijk #52215 üzenetére


    Ezen szerepel a magassag es szelesseg alapjan is.

    ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

  • tobias40

    veterán

    válasz Ijk #52215 üzenetére

    Jelenleg a falak világos barnák(közepes) a menyezet sajnos fehér...
    Akkora tévét már nem szívesen tennék egy 4x4,5-es szobába ,túl nagy lenne sztem..(tudom a tv lenne a legjobb megoldás,innen indultam és "véletlenül"eszemb jutott a projektor.. :D )
    Ha ilyen színű falra vetítek az nem túl jó igaz?(ráadásul fűrészporos tapéta)
    100" (kb. 2,6 méter átmérő,)nagyon "kicsi" lenne?Lehet ezzel is beérném,látva hogy pl. a vászon is mennyire drága.
    Ezeknél a használt projiknál csak a lámpa ami rizikós,vagy inkább hogy hány éves a gép,és mennyit ment,gondolom inkább ez?Egy 4-5 éves gép már nem életbiztosítás,igaz?Sok minden tönkre mehet benne ami miatt rizikósabb mint egy tv vagy inkább az a gond velük hogy eljárt már az idő a technologia felett?
    SIM2 Domino80e ér 300 pénzt?(igaz van 230-ért is)

    Azért nem akarok 4-500 fölé menni mert nem vagyunk annyira minőség mániásak és tisztában vagyok vele hogy itt milliókat kellen beletenni hogy "jó legyen"!
    Telekomos iptv nézés van 80%-ban, a többi a filmezés,ott viszont szeretem ha jó a kép!! :R
    Tv-zés lehet maradna a plazmán és csak filmezésre használnám a projit,az meg pénzkidobás,nem?Ezek a projektorok milyen képminőséget adnak a mostani LCD tv-khez viszonyítva,hasonló összegben,az átmérőt ugye nem írok ? :U

Új hozzászólás Aktív témák