Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • lantana

    csendes tag

    Sziasztok!

    Mint maximálisan kezdő lézernyomtató-tulajdonos :) szeretnék segítséget kérni! Ne nevessetek ki ha túlparázom.. :B

    Az újszülött egy Samsung ML 2010 PR

    Tünet: nyomtatás után megállás nélkül pörög valami benne (jó zajos, az átlag számítógépzaj éji csend ehhez képest), ami gondolom a ventillátor, DE a rácsos részein sehol sem nyom meleg levegőt (legalább tudnám, hogy hűt), hanem egy helyen szinte hűvöset. Miközben azon a részén, ahol kijön a papír, okádja a forróságot és a fedő műanyag is meleg. A papírok annyira melegen jönnek ki, hogy ha az éppen kicsusszanó papírra érintve ráteszem a kezem, azaz engedem elcsúszni a lapot a tenyerem alatt, akkor szabályszerűen elkapom a kezem, reflexből (= annyira forró).

    Kérdés: ez normális, vagy Nektek, akiknek esetleg ugyanilyen nyomtatótok van, nem produkálja ugyanezt?

    (félreértés ne essék, azt értem hogy a lézertechnika hővel jár, de nekem itt a mértékével van bajom)

    Jóhír a hozzászólásom írása közben, hogy leállt a hangzavar, a ventillátor abbahagyta, most csend van teljesen. Kérdésem ezennel redukálódik a forróság mértékére! Ez akkor normális? :B

  • lantana

    csendes tag

    Sziasztok!

    Köszönöm az eddigi megnyugtató válaszokat Samsung 2010 ügyben.
    Viszont amit ma produkált, az már felettébb nyugtalanító.
    Nyomtattam 11 majd 4 oldalt, és ahogy jön ki a papír, füst (gőz) is távozik vele együtt ! Nem sok, nem is tudom, mint egy nagyon gyönge lehelet hidegben, de ilyet, hogy füstöl a nyomtató !!!!!

    Nektek is csinálja a fenti típus, vagy vigyem azonnal vissza? :( Nézzétek meg kérlek legközelebbi nyomtatásnál tüzetesen a lapkiadó- részét !

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák