Keresés

Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dicker

    őstag

    Sziasztok!
    Egy olyan multi, lézer nyomtató keresek, mint a Canon mf416dw. Funkciókban, és minőségben legyen hasonló árban lehet olcsóbb :P , esetleg méretben kisebb. Mik az ajánlottak?
    Találtam még használtan MF8550CDN. De erről nem tudok semmit, míg az előbbi használtam egy darabig.

    1. Tintás vagy lézer? (Ha nem tudod, az se baj. Ha betegesen vonzódsz valamelyikhez, írd le bátran! Titokban tartjuk.:) Ha "mert csak" vagy mert már eldöntötted korábbi tapasztalatok alapján, és rendíthetetlen vagy, írd le! Nem fogunk feleslegesen győzködni..)
    - Lézer.
    2. Fekete vagy színes? (Jól gondold át! A "jó lenne néha színes" elég sokba is kerülhet! Biztos nem tudsz meglenni nélküle? Nem tudod máshogy megoldani vagy épp kihagyni félévente 1-2 alkalommal azt a színes nyomtatást ?)
    - Leginkább fekete, ha van színesre lehetőség nem gond egy árkategóriában, és minőségben.
    3. Mire használnád? (Fotók, színes marketinganyag és táblázatok prezentálni, vagy többnyire csak szöveg?)
    - Szöveg, és egyéb irodai anyagok nyomtatása.
    4. Mennyit nyomtatsz hetente/havonta? (színes / ff bontásban)
    - 2-500 lap fekete.
    5. Mennyi a leghosszabb idő, amíg állni fog a nyomtató?
    - 1 hét
    6. Milyen funkciókat vársz el? (pl. szkenner, ADF, egyszerű/egygombos másolás, WiFi, keret nélküli/fotónyomtatás stb.)
    - Szkenner, adf, wifi, stb.
    7. Mennyi a keret? (Mennyire rugalmas?)
    - Rugalmas, 40-120.000. Egyelőre a lehetőségeket keresem.
    8. Árérzékeny vagy? (A létező legolcsóbb megoldás érdekel, akár bármi áron?)
    - A létező legoptimálisabb választás kell. Nem kell indokolatlanul drága, és olcsó sem.
    9. Preferálod az utángyártott, vagy épp ellenkezőleg, a gyári kellékanyagokat? Esetleg utántöltögetni szeretnéd?utántöltögetni szeretnéd?
    - Teljesen mindegy. Jó legyen. :)
    Köszönöm a tanácsokat!

    [ Szerkesztve ]

  • Dicker

    őstag

    Sziasztok!
    Egy olyasmi multi, lézer nyomtató keresek, mint a Canon mf416dw. Funkciókban legyen hasonló árban lehet olcsóbb :P.
    Mik az ajánlottak? Brother nyomtatóm van. Az a márka is jó lehet, de a multifunkciósaikat nem ismerem.

    Most black friday, vagy karácsonyi akcióban lecsapnék egyre.

    1. Tintás vagy lézer?
    - Lézer.
    2. Fekete vagy színes? (
    - Fekete.
    3. Mire használnád?
    - Szöveg, és egyéb irodai anyagok nyomtatása, másolása.
    4. Mennyit nyomtatsz hetente/havonta? (színes / ff bontásban)
    - 2-500 lap fekete.
    5. Mennyi a leghosszabb idő, amíg állni fog a nyomtató?
    - 1 hét
    6. Milyen funkciókat vársz el? (pl. szkenner, ADF, egyszerű/egygombos másolás, WiFi, keret nélküli/fotónyomtatás stb.)
    - Szkenner, adf, wifi, stb.
    7. Mennyi a keret?
    - Rugalmas, 40-120.000. Egyelőre a lehetőségeket keresem.
    8. Árérzékeny vagy
    - A létező legoptimálisabb választás kell. Nem kell indokolatlanul drága, és olcsó sem.
    9. Preferálod az utángyártott, vagy épp ellenkezőleg, a gyári kellékanyagokat? Esetleg utántöltögetni szeretnéd?utántöltögetni szeretnéd?
    - Teljesen mindegy. Jó legyen. :)
    Köszönöm a tanácsokat! :R

  • Dicker

    őstag

    Sziasztok!

    Milyen felső lapadagolós szkennerrel ellátott nyomtató ajánlatok?

    Lézer legyen, csak dokumentumokat nyomtatunk, színes se kell, kivéve a scan lehet az. Kompakt készüléket keresek egy irodába, úgyhogy nagy ipari szekrénynyomtató se kell. Tintasugarast nem nézegettem, mert nem akarok a beszáradással bajlódni, ha esetleg mégse használjuk huzamosabb ideig.

    Néztem az ajánlóban a Brother-t, de az ha jól láttam egyesével tud csak scannelni? Mert az akkor nem jó, a több 10 oldalas dokumentumokhoz.

    MFC-1910W-t találtam még ebből a márkából, arról vélemény? Esetleg más?

    Fontos fukciók: Gyors másolás, szkennelés, lehetőleg a dokumentumokat jó minőségben nyomtassa ki, az eredeti toner se rossz, ha nem horror áron van (vagy van jó utángyártott), vezetéknélküli kapcsolat, ha tud kétoldalas nyomtatást nem hátrány, de az nem is létszükséglet. Ezenkívül egyszerű kezelhetőség, megbízhatóság lenne a legfontosabb.
    Árban rugalmas vagyok 30-90 között, ha szerintetek tud annyival többet nyújtani esetleg egy drágább készülék.

    Köszönöm előre is a segítséget!

  • Dicker

    őstag

    válasz Dicker #14541 üzenetére

    Valaki tudna nekem ebben segíteni? A héten kellene vennem valamit, és eddig nem sok mindent találtam.
    Köszi! :R

  • Dicker

    őstag

    válasz PociAti #14549 üzenetére

    Megnézem ezt is köszi! Amiket tud jól néz ki. Árban sem vészes.
    Működik is minden funkció rajta megfelelően? Mert némelyiknél használhatatlan a lapadagoló (epson), vagy körülményes. Régi canon is azért lett leselejtezve, mert a végén állandóan dobta már a wifi jelet, és nem lehetett egyszerűen megtalálni vele a hálózatot, hogy scannelni/nyomtatni lehessen.
    Vagy mi volt a tapasztalatod róla? Egy Brother nyomtatóm volt régebben, valamelyik kisebb, az elég hamar összeszedett mindent, és elkezdett pontokat hagyni a lapon. Szóval ott a henger élettartama gyenge volt. Szóval ilyesmik érdekelnek a legjobban.

    Üzemeltetésre tudom a tintasugaras jobb lenne, de félek ettől a beszáradástól. Régen 1 hét után is képes volt némelyik nyomtató rosszabbul nyomtatni, hiába volt fúvókatisztítás, stb. benne. Jelenleg is előfordulhat, hogy 1-2 hétig esetleg nem lesz használva, és ezért nem mertem rajta gondolkodni.
    A jelenlegi technológiákat nem ismerem, hogy javult e valamit a helyzet, hogy tovább bírja e vagy könnyebben tisztítható, ha mégis megtörténik a baj vele. Ha így is ajánlatok valami tartályost, akkor meghallgatom, aztán utánajárok bírná e.

    Kellékanyagban(toner, henger), ha jól sejtem Brother-nél nincs nagyon olcsóbb ugye? Van neki megbízható utángyártottja, vagy maradjak a gyárinál?

Új hozzászólás Aktív témák