Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz Gergőke88 #3639 üzenetére

    [moderálva] itt aki megvette és beírt az dicséri, negatív tapasztalatot írt be valaki róla? Vagy akár más fórumokon???? Én meg ismerőseimnek ajánlottam, 3 vett is és dicsére, de írtam is már ezért mertem hivatkoztam a tapasztalatokra...: Szerintem ezek után lehet is, nem gondolod? De már megint mielőtt megszólalsz nézzél utána, ne ostobaságokat írjál.

    Ezt is nagyon kacagom :D:

    "Vegulis ez normalis. Hasznald egeszseggel, orulj neki hogy mukodik. "

    Hú tényleg csoda hogy müküdik perdig 100 emberből 99-nek elromlott, jaj de mákos vagyok...:D

    "De szerintem te nagyon nem ertesz a nyomtatokhoz, mert csak a hulladek sajat termeked ajanlod mindenkinek."

    Ez is jó, te meg olyat fikázol amit még nem is láttál nem is használtál, én legalább olyat ajánlok amiről tudom hogy jó, és van vele tapasztalatom, mert hogy neked egyikről sincs semmi tapasztalatod amit mondasz az fix. De nevetségesnek tartom hogy azért írod valamiről hogy szar hulladék mert olcsó, illetve ezért szar mert 42w-ot fogyaszt készenléti állapotban aminek semmi jelentősége sincs, illetve 16 másodperc a felmelegedési ideje ha bekapcsolod 1x....:D Tényleg nevetséges... :DDD

    De amúgy kezdek rádöbbenni tényleg igazad lehet 500 oldalt nyomtattam vele eddig és semmi baja, és nagyon szépen nyomtat, lehet le kéne cserélnem valami "korszerűbbre" Akkor kapcsolom be ha nyomtatok vele de a számlán csúnyán meglátszik az a 42w-t készenléti ideje, illetve mindig elmegyek megnézek a moziba egy filmet a csajommal míg felmelegszik ez a sz@r mert 16 másodperc az tényleg 16 másodperc, egy örökkévalóság....:(

    [ Módosította: stevve ]

Új hozzászólás Aktív témák