Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Radványi

    aktív tag

    válasz szabonagyur #90909 üzenetére

    Elnezest ha sirankozasnak hallatszik, nem ez volt a szandekom csak probalom megosztani a tapasztalataimat illetve pont azert irtam, hogy megtudjam, en hol rontottam el, hogy nem azt kaptam amire szamitottam. Pl eddig akarhany uj laptopot upgradeltem minden egyes alkalommal eg masodik kulcsra volt szugseg es nem tudtam, hogy ugyanaz is jo lehet.

    Es de megneztem a gyarto honlapjat, azota mar tobb leirast is talaltam a specifikaciokrol van ahol kiderul hogy pontosan hogyan lehet a memoriat boviteni, de amit en neztem eloszor ott az allt hogy 2 dimm slot van benne.

    Ezert is hivtam fel az eladot es a kerdesemre o ravagta, hogy ebben 2 van en pedig nem gondoltam, hogy ketelkednem kellene ha ilyen biztos benne.

    En sajnos nem ertek hozza annyira mint itt a legtobben csak azt gondoltam, hogy leirom, hogyan jutottam ide hatha ezzel masok is gazdagodnak akik ugyanugy nem annyira jartasak es mar nem teszik fel ezeket a kerdeseket, vagy mar tudni fogjak hol es minek kell utanna nezni. Ahogy en is megtanultam itt az elmult fel oraban.

    Es nagyon koszonom a sok segitseget es tanacsot.

Új hozzászólás Aktív témák