Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabonagyur

    félisten

    válasz Ubul86 #86002 üzenetére

    Ahogy olvaslak nekem az jön le laptopra sincs semmi szükséged kb, miért nem egy asztalit raksz össze, TV-re kirakva jó ugyanúgy.
    A laptop is ugyanúgy fog frissülni ha úgy van, nem csak a konzol.

    Hogy ne offoljuk tele a témát: szerintem gondold át mire is van igazán szükséged, aztán utána gyere vissza ha még mindig kell valamilyen laptop. Mert ennek így nem sok értelme, hogy játékos gépet nézel, de konzolon sem nagyon játszol. 2 év múlva ugyanúgy gyenge lesz sok játékhoz a most ajánlott belépő játékos gép is.

  • redwhite78

    aktív tag

    válasz Ubul86 #86002 üzenetére

    Konzol mellett játékos laptopot venni? Ha van egy teherautóm, akkor nem fogok utánfutót venni az Astrám mögé áruszállításra. Egy öszvér megoldás mindig rosszabb az adott célfeladatra, mint a célgép.

    Ettől eltekintve klasszikus vásárló vagy, aki játékra is alkalmas gépet keres 150 alatt. Egyetlen olyan gép van, amiben valamirevaló kártya van ebben az árszegmensben a Z50 70. De innentől ki is merült a gép minden pozitívuma. Ráadásul ezt a kártyát egy harmatos i3u mellé tették FHD-vel, amit natívban a 840M-t is megfekteti. Már önmagában ez megkérdőjelezi a gép értelmes használhatóságát és akkor még a gyenge minőséget és a garit nem is említettük.
    Ezenfelül hiába (spórolsz) költesz 150-200k-ig, akkor sem lesz jobb gép (legfeljebb vehetsz egy dell 3542-est szintén 840M-mel és egy erősebb i7u-val). De a jobb garancián kívül kb. uott vagy, ez is belépő "minőség".
    Játékra az első gép amit ajánlható, az az ASUS n550jk 230k-tól. Aki ez alatt játékra gépet vesz, az valamilyen módon szívni fog vele, akár bevallja akár nem. Sőt még ez is csak belépő a játék világába.

    Ha nincs elég pénz, akkor ott a Probook 450/455 és a Fuji A544 azokat kell megvenni. Bele egy ssd és lesz egy normális gép, amit még használni is élvezet lehet. Játék meg van kismillió amit ezeken is lehet játszani, meg kell keresni őket. Én a HD 3000-el játszok a mai napig és megszámolni nem tudom menni játékot elvisz. Persze régebbi játékokkal, de akinek ez nem elég, az virítsa a lóvét!

    [ Szerkesztve ]

    never go full retard

Új hozzászólás Aktív témák