Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • depe95

    tag

    Sziasztok, remélem tudtok nekem segíteni egy laptop vásárlásában. Előfordulhat hogy többet fogok ingázni az elkövetkező pár hónapban, így asztali gépet nem tudom sajna hónom alá csapni.
    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 1-2 héten belül
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) 200-250 ezer Ft
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) Böngészés, filmnézés, általános irodai programok
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? Egy darab játék futna rajta, annak a minimum igénye
    Operating System Windows 7, 8.1, 10 (64-bit versions only)
    Processor Intel Core i5-2500k @ 3.3 GHz, AMD FX-6100 @ 3.3 GHz or equivalent
    Video card NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB VRAM) or AMD Radeon R9 270X (2G VRAM)
    RAM 8 GB
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    14"-ig a hordozhatóság miatt
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Lesz hordozva, használnám is, így legalább egy 4-5 óra akksiidő jó lenne
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Nem szükséges - ajándék wint elfogadok :D
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége? SSD legyen, 8-16GB rammal
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) nincs
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) Minden jöhet

Új hozzászólás Aktív témák