Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz spyduck #493 üzenetére

    nem mondtam h a fétis business kategória, csak annyit, érdekes módon ehhez már ezt kellett vennem. [link]
    A business gépnek megvan az a varázsa, h minden kézre áll, kényelmes használni.
    szerintem akkor ez egy valódi buzinessz. nekem kényelmes használni, sőt szeretem használni, jobban mint az x61-et (abból csak a thinklight hiányzik) a billentyűzete fényévekre elhagyja pl. az r61-es tp-t. amitől hánynom kell, ahányszor a kezembe veszem, mert a bigbádáboss szétküldi rajta az oprencert.
    egyébként nem, nem ez a biznic class ismérve. rengeteg előnye és sok ismérve van. számomra az egyik legfőbb ismérv az, h egy szűk rétegnek szóló, alapvetően túlárazott kategória, amelyet újonnan, dobozosan, papírosan egyedül kb. céges flottában érdemes beszerezni (az árak is másképp alakulnak). annak számára, aki egy cégtől kapja melóra, munkaeszköz, használati tárgy, mindenki másnak általában csak egy presztízseszköz, vagy fétistárgy.
    én elsősorban pragmatikus vagyok, most inkább van két notim, egy középkategóriás hp, amit itthon használok, meg egy olcsó, használt felsőkatos thinkpad, amit hurcolok. mindkettő ssd-vel.
    megjegyzem 13.3-as, vékony notikból elég kicsi a választék. a következő ami eszembe jut, és kéne kategória, az a x300-as sorozat. ez jelenleg is olyan áron van másdokézből, mint a két jelenlegi notim. aztán ha az kinyuvadna, ellopják akkor csak vergődnék pár napot. így meg nem.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák