Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Borote

    addikt

    válasz Osz24 #29290 üzenetére

    Most nem néztem meg hirtelen az árgépet, de könnyen előfordul, hogy egykét bolt külföldi gépeket árul, ezért tudnak gyanúsan olcsók lenni. Amiket tudok ajánlani boltok, azok az iPon, Laptopszalon, Usanotebook, a4team, ahogy észrevettem, ők viszonylag jó árakkal dolgoznak, de érdemes mindet megnézni.

    gkozak: írj szerintem az iPon-osoknak, szerintem minden gond nélkül beleteszik Neked a memóriát, ha ott veszed meg azt is náluk. Ráadásul jó áron is adják ;) Vagy kérdezz meg A531 tulajokat, hogy ők milyen memóriát kaptak a gépükbe (bár ez könnyen változó), vagy rendelj Kingston-t, azok általában jók szoktak lenni, vagy beszéld le az iponosokkal, hogy berendelnek 1333-ast meg 1066-ost is, aztán ott felbontjátok, megnézitek melyik való bele, és azt adják.
    Jobban jársz, ha lelevelezed velük, ráadásul a memóriabővítés (amúgy sem, de) így szinte biztos, hogy nem jár garivesztéssel.

    Narxis: egyszer majd megérted :)

    DonThomasino: pontosan melyik két gép? :B (17"-es Inspiron és ProBook? Én a matt kijelző miatt inkább ProBook-ot vennék - Dell-nek pedig jobb az NBD garija. Nézd meg élőben :) )

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák