Hirdetés

Aktív témák

  • ZweiTiger

    tag

    Üdv!

    Segítségeteket szeretném kérni laptop vásárlás ügyben. Maximum 300 ezer ftot szeretnék rászánni a ballagási pénzből.

    Ezek a márkák érdekelnének: Lenovo,HP,Sony VAIO,SAMSUNG
    Igazából a többi átlagmárka... nem igazán érdekel :/ . A kellemesebb megjelenésű presztizs márkásabbat szeretem. Hamár 300 ezerért vesz az ember legyen is az :D

    Igazából ebből a 4 márkából 4 félét néztem ki :

    Lenovo: Y570 (i7,nvidia 555m) és kellemesnek mondható ház
    HP: Pavilon DV6 (i7,HD6770m) szál csiszolt alumínium ház , tetszetős. Minőségi darab
    SONY VAIO: Sony VAIO F széria (i7,540m)
    SAMSUNG: 7-es széria chronos (i5,HD6750m) Hasonló a macbook prohoz

    Sajnos nem tudok dönteni :(

    Lenovo azért mert azt mondják azzal van a legkevesebb baj
    HP azért mert a hp elég jó presztizs márkának mondható,kiváló anyaghasználat,szép dizájn
    SAMSUNG: egyszerüen tetszik... hasonló a macbook prokhoz szerintem. De 300 ezerért i5 hozható ki kb.

    SONY VAIO: F széria. Nos sok tesztet olvastam , leginkább ez a laptop tetszik a legeslegjobban. i7 viszont csak 540m videókártya. Mondjuk nem is használnám csak régebbi játékok futtatására (killing floor,company of heroes,dawn of war 2 stb) mivel új játékokra ott az asztal számítógépem... egyetemen meg nem fogok játszani folyton szerintem. Viszont a tesztekben a rossz hűtést írták , azaz alapállapotban csendes , de ha egy komolyabb játékot pörgetünk akkor a hűtés hangos! Nem melegszik , csak hangos!
    Viszont nagyon jól néz ki hátránya még az , hogy 35MM vastag , és az akkumlátora sima netezéssel wifivel és max fényerővel 3 és fél órát bír ki.

    Ha valaki tudna bővebben mesélni az F szériáról megköszönném :)

    Szerintetek melyiket válasszam? Vagy tudtok ajánlani mást :)?

    -Privátba is nyugodtan írjatok szívesen venném :)

    5GB SSD Webtárhely / CloudLinux / Directadmin / 10000/év bruttó http://spaceweb.hu/ - MINDEN KORLÁTLAN! -

Aktív témák