Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • economist

    tag

    válasz amol #3248 üzenetére

    ''Azért van benne ilyen kártya mert ez ''nem játékra való'' és így sokkal kevesebbet fogyaszt.''

    Az rendben van. Játék legfeljebb sims2 lesz rajta barátnőmnek, meg hasonló kaliberek. Nem kell a Carbon vagy a Cod2, és nem vagyunk grafikai elemeket vadászó fanatikus játékosok. De olvastam itt a fórumban olyanokat, hogy filmeknél ez jobban hajtja a procit, meg hogy csíkoz filmnézés közben. Aggódom a kompatibilitás miatt is. Nem tudom milyen drivereket használ, milyen megjelenítő beállításaihoz tartozó kezelői felület. ATI vagy Nvidia esetén ezeket már ismerem. ATI videokártyám van a saját lapimban is, ami szintén osztott memóriás integrált és gyenge, de mégis több bizalommal vagyok iránta, mint az ilyen Intel izé iránt!

    Ahogy azt korábban írtam, főleg hordozható asztali gépnek kell a konfig, barátnőmé lesz zömében, ezért előnyös, hogy kisebbet kell hétvégente hazacipelnie. Általában sok alkalmazás fut egyszerre, netes dolgok háttérben (outlook, msn, skype, fájlcserélő progi), és emellett munka közben excel-tabik tele grafikus elemmel, word doksik, böngészőablakok, esetleg zene... És zavaró, ha munka közben homokórákat kell nézni. Időnként szükség van photo shopra és filmvágásra/konvertálásra (főleg videostudio), ami szintén gépigényes. Kikapcsolódásnak pedig film vagy kisebb játék. Remélem, erre alkalmas ez a gép.

Aktív témák