Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • adm

    őstag

    válasz hamy #27340 üzenetére

    én kérek elnézést! nyugodtan vedd meg az msi-t. ha kategóriájának egyik legjobb modelljét nem tudod megfelelően használni/karbantartani, akkor az msi-vel elégedett leszel. ha beleolvasol az msi topikba, akkor láthatod, most már lényegében nem az a kérdés, hogy elromlanak-e, hanem az, hogy mikor. és ha elromlik legalább romoljon el 3x, hogy visszaadják a pénzt. ilyen feltételek mellett munkához msi notit venni, na az a luxus és az nagyon nem éri meg.

    ilyen esetben a 30ezres carepack nem azért kell, hogy még többet dobj ki. hanem, mert egy olyan szervizes is súlyos ezreket fog kérni egy alap átvizsgálásért, aki 3 notit látott életében.

    az öt pont, amit leírtam pedig nagyjából félórás kereséssel és pár telefonnal kideríthető. esetleg ebben a topikban is visszakereshető. amikor az első hibát észrevetted el kellett volna vinni szervizbe, pl megelőzendő a többi hibát. abban sem vagyok biztos, hogy ezek a rejtélyes hibák nem beállításból (kijelző-energiamenedzsment, wifi-titkosítás) származnak.

    ez a nem költünk rá, nem gondozzuk, nem tartjuk karban, ha meghibásodik nem visszük (jogosan) szervizbe és addig használjuk amíg működik hozzáállás egy komolyabb műszaki cikknél sem nyerő, nemhogy egy laptopnál. ezt tetézed azzal, hogy egy msit vennél. ha két hétig megy, akkor két hétig használod? :DDD azt veszel, amit akarsz. ajánlottam egy 30k-s megoldást. amiért kis szerencsével szakszerűen helyrepofozzák a géped.

    az általad vélt személyeskedés... ha egyszer rajtad múlik? kit írjak, ki tette tönkre?

    mod: és még mindig ott van a warranty check. több mint valószínű, hogy 3 éves garival adták. legjobb esetben még majd egy év garancia is lehet rajta.

    [ Szerkesztve ]

    16core - 32thread - 64gb

Aktív témák