Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • spyduck

    nagyúr

    válasz wandor0930 #22594 üzenetére

    Meglátásom szerint az MSI inkább asztali gép helyettesítésére szolgál nem a napi hurcolásra.

    Sztem az MSI a legolcsóbb, legrosszabb anyagokból dolgozik ezért a legolcsóbban tudja adni, ezért is nagy a vásárlóközönsége. Ha vkinek első notija egy MSI vagy társai gép akkor elfogult és azt hiszi milyen jó mert nem tudja mivel összehasonlítani.
    Ha eddig volt pl.: egy MSI ex610 és azt lecserélte mondjuk egy Dell Vostro 1500-ra csak utána fogja fel mi az a minőség. Remélem érted miről beszélek.
    Ez egy nagy reklám:
    Vegyél MSI-t!!!!!
    Miért is?
    -Mert 6GHZ-es proci van benne meg 6GB-os VGA. és mind ez csak 99.000ft-ért.
    Na és akkor gondolkodj egy kicsit logikusan.
    Szerinted a DELL miért kínálja drágábban a notijait? Nem azért mert ezen akar pénzt nyerni. Azért mert normális gépet nem lehet ennyi pénzből összeállítani és a Dell nem fogja feláldozni a hírnevét azért, h kaszáljon egy gagyi, olcsó notin. Gazdagabb országokba szánja a notijait ahol a minimálbér 300.000ft és nem gond az a +30.000ft amiért minőséget kapsz. Azt azért hozzáteszem az USA-ban 80.000ft-ot érő DELL notit itthon 160.000ft-ért kapsz meg.

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz wandor0930 #22594 üzenetére

    "Ugyan én még elég uj vagyok a témában, de pont ezért most így vásárlás elött eléggé utána kell néznem a dolgoknak és ez a véleményem."

    No offense, de mi lenne, ha elfogadnád azt, hogy azok, akik a sokadik notebookot nyúzzák az elmúlt jópár év során nem azért nem ajánlják az MSI-t, mert irigyek arra, akik erős hardverű gépet evsznek, hanem mert már végigjárták ugyanezt az utat egyszer.

    Persze továbbra is rajtad áll, ha te is végig akarod csinálni, hajrá! A saját tapasztalatból tanul az ember a legtöbbet.

    Véleményeket kérdeztél, kaptál, innét már a te köröd.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Aktív témák