Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kekegsm

    őstag

    válasz beklas #12328 üzenetére

    Ha valasztanod kellene, hogy egy betegnek milyen muszivet ultetsz be, olcso kinait, ami mondjuk kibirja par honapot, vagy egy markasat, ami tobbszor annyi ideig elketyeg, de masfelszer annyi az ara, akkor te hogy dontenel?

    Neked is mondom, es Stehe-nek is: mi, akik itt Dell/HP/Lenovora akarunk rabeszelni titeket, sok ev tapasztalattal es jopar notival a hatunk mogott adunk tanacsot. Ne a sajat karotokon tanuljatok meg, mire is erdemes figyelni, mit erdemes venni, mi mar lezongoraztuk ezeket a koroket. Figyeljetek csak meg, akik Asus/MSI/Acer/FuSi -val kezdtek, most mind-mind valami business kategorias gepet neznek. Minel kisebb meret es suly, minel hosszabb akkuido, minel erosebb szerkezet es burkolat...

    Lehet mar 200-220 korul kapni olyan gepeket, ami mar jatekra is elmegy, de megiscsak eros, strapabiro gep. Es tudom, hogy ovni fogjatok mint a himestojast, de konnyen leesik, lekoppanik a gep. Nekem meg nem sikerult ugy tomegkozlekednem vele, hogy ne utottem volna oda valahol.

    Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

Aktív témák