Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Patice #6723 üzenetére

    Ready to Use a lejátszás szempontjából nálam is, a magon eleve csak úgy lehet, viszont engem spec idegesítenek az ilyen-olyan retailok meg egyéb infok a file és a mappa nevében.

    Nálam az van, hogy a mappa az eredeti nyelven, a file magyar nyelven a film címe.
    Ezen belül van -= FILMEK =- , -= SOROZATOK =- , és -= XXX =- mappa, melyeken belül Felirat és Szinkron almappák, valamint egy mappa "Még Nincs Felirat" címmel, és ezeket a mappákat látja az MP.
    Áttekinthetőbb, elegánsabb ;] :P , persze a Te verziód is működik

    Nekem sem ingyen adja a haver, havi 7 rugó (20 font 2TB 10MBs up + FTP)
    De azt azért hozzátenném, hogy az UK-ban a net upload szempontjából csapnivaló, az én 60-as letöltésem mellé jár a max 3 fel, magyarán itt nincs digi :O

    Azt azért hozzátenném, hogy a magon nincs valódi seed kötelezettség, illetve nincs arányszámítás, hanem kötelező seed idő van.
    Ezek figyelembevételével egy alap 100GB körüli seed server és 6-8 szál elérhető havi 2-3 ezresért, és az FTP ugyanúgy benne van az árban, de ha nincs, max 2x töltesz mindent, egyszer magadnak, egyszer meg a serverre.

    De mindegy is, ez olyan, hogy kinek mi. Otthon a digi és az UPC elég jó uploadot biztosít, itt a Virgin és a Sky meg lófütty, nyilván ebből kicsit mások a számításba vehető megoldások.

    Persze, nyilván nem e-pénisz rázás, mindenki elmondja a saját alternatíváját, és hogy miért azt választotta. Ez nem veszekedés, max vita, ami hasznos lehet mindenkinek, a véleménykülönbségek nem feltétlen jelentenek ökölharcot

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák