Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz MaCS_70 #19999 üzenetére

    Nekem még egy régi Zyxelem van (NSA320, még nem adtam el). Pl. szerettem volna, ha sosem állítja le a diszkeket (nem érdekel a plusz fogyasztás, viszont a vinyók élettartamát garantáltan csökkenti a felpörgés-leállítás). Ezt nem lehetett beállítani: 1 és 300 között lehetett paraméterezni az automatikus leállítást (percben megadva, ennnyi idő tétlenség után). A nullát nem fogadta el (jobb helyen ugyebár ez lenne a végtelen). Ez szerintem nem extra igény. Hogyan oldod meg a Zyxellel? Syno-nál simán 0-ra lehet állítani.
    Ez csak egy példa. A torrent pl. pont nem érdekel: egyike vagyok azon elvetemülteknek, akik - annak ellenére, hogy rendelkeznek NAS-sal, továbbra is a gépen torrenteznek (persze hozzáteszem, hogy csak a feltöltés kedvéért sosem megy a gép: általában olyan helyről töltök, ahol nincs arányra vonatkozó követelmény). Ezen túlmenően, a médialejátszóm Jukebox funkciója egy csomó plusz fájlt hoz létre, azonos könyvtárban. Így két példányban kellene tárolnom a filmeket a NAS-on, legalábbis mondjuk a letöltés után még egy hétig. Ez nem túl szimpi (perpill. tele van a régi vas). Nekem egyszerűbb a gépemen kezelni a torrentet: a NAS-ra már csak a megtartani kívánt cuccok mennek.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák