Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Essejó #19445 üzenetére

    Szerintem ez felesleges szőrszálhasogatás. USB 3-as külső winyó meg van, mint ahogyan szerintem kb. mindenki így hívja őket (természetesen emellett még az technikailag áll amit te leírtál róluk), de kit hallottál aki e helyett "USB 3-as külső házban elhelyezett, SATA-as winyónak" nevezi inkább őket?! Nem hiszem hogy ezen megéri lovagolni...

    2. Cat6-os a kábel, azért írtam ezt mert az, nem pedig Cat5e-s. Ennyi, más oka nem volt. Tudom azt is, hogy simán megteszi a Cat5e-is Gigabithez, ennek a jelentőségét nem akartam különösen hangsúlyozni, hogy Cat6-os, csak, ha már minden komponensnek e szerint soroltam fel akkor már ezt is. (Amúgy meg nem olyan drága, azért vettem ezt, mert a helyi boltban ebben a hosszban, csak CAT6-osok voltak és nem sokkal drágábban, mint a CAT5e-esek.)

    3. Gigabites LAN csati= Gigabites LAN adapter/vezérlő, szerintem ez is bőven érthető volt így, bár igaz, hogy így a pontosabb. Itt kicsit konyhanyelvűre eresztettem, de a lényeg szerintem tök érthető volt (csakúgy, mint az USB-s winyó esetén)...

Új hozzászólás Aktív témák