Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz FuRiONight #12833 üzenetére

    Nem értek egyet.
    Ha én valamit venni szeretnék, de nem értek hozzá, akkor leírom az elvárásaimat, és persze van egy elképzelésem, hogy mennyit költenék rá. De ha a hozzáértők azt mondják, hogy ez annyira nem fog működni, és érvekkel alátámasztva meggyőznek arról, hogy érdemes még tenni hozzá, akkor megoldom (nyilván bizonyos határon belül - pl. vagy nem veszek azonnal, vagy aprón nézelődök, stb). Ha nem ért hozzá az ember, miért gondolja, hogy adott összegből kapna az elvárásainak megfelelőt? Avagy fordítva, ha nem tudja, miért érdemes többet költeni, miért tenne? De ha lesz egy rálátása a dolgokra, lehet megfontolja.
    Pl. én sem igazán voltam képben monitorokkal kapcsolatban 1-2 éve (mármint még ennyire sem - mert amúgy most sem mondanám), de meggyőztek róla, hogy érdemesebb lehet egy IPS monitorra költeni, és nem bántam meg.
    Nyilván kellemetlen egyszerre kiadni egy nagyobb összeget, de hosszútávon, évek múlva azért valószínűleg pozitívan emlékszik majd vissza.

    Persze ha nagyon nincs rá lehetőség, akkor nem. Aki 30k körül keres, annak sem szoktak 60k-ért ajánlani monitort, de a 40-50k határ azért közeli, és szerintem érdemes legalább megemlíteni, hogy lássa a lehetőségeket. Szerintem nagyobb baj lenne, ha nem mondanánk, és később jönne rá, hogy nem sokkal többért lett volna jobb választás is.

    [ Szerkesztve ]

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

  • Isual

    addikt

    válasz FuRiONight #12833 üzenetére

    te max 30-ból akarsz monitort venni... ő 40-ből, amilyen keretnél már elérhető közelségbe kerül egy jelentős minőségbeli javulás aránylag kevés plusz befektetésért... most miért is akarsz belevau a történetbe? :U és miért nem rakod off-ba?

    na de mindegy, harry-től kaptál egy ennél szebb és összeszedettebb választ :K

    [ Szerkesztve ]

    Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Új hozzászólás Aktív témák