Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    válasz transmission #39471 üzenetére

    Minél olcsóbban. :DD És mindenre szeretném használni. Szóval kb. egy Samsung i9100 már majdnem megfelelne az elvárásaimnak ;) de mivel drága, muszáj lejjebb adni...
    Igazából, én netezni, csak WiFi-n keresztül szeretnék, de olyan úgy sincs, amiben WiFi van, de mobil szélessáv nincs. Az eddigi telefonjaim headset-jei mindig tönkrementek, leginkább a csatlakozónál tört meg a hajszálnál is vékonyabb vezeték, ezért olyat akarok, amin 3,5-e jack van. Bár nem tudom, hogy az ilyen telefonokhoz van-e kivezethető mikrofon...
    A másik fontos dolog az, hogy gyors legyen, szóval, ha gépelek, akkor ne kelljen várni semmire. A másik fontos dolog a kijelző láthatósága, olvashatósága, és a minél hosszabb üzemidő. Kapacitív kijelzős 2 ujjas multitouchos. És persze nem árt ha 2 kamerás, és videóknál sem akad. Gyorsan exponál, akkor amikor akarom, és nem mosódik el a kép a lassúsága miatt. És mindenképp Androidos legyen a sok ingyenes alkalmazás miatt.
    Szóval az én véleményem szerint nekem AMOLED, SAMOLED, SAMOLED+ kijelzős telefonra van szükségem, és fordított fontossági sorrendben. De ezt az AMOLED-es i7500-at is véletlenül találtam. Ez olyan 24e használtan. De ha tudnám milyenek vannak még ilyen kijelzőkkel, és mennyiért, akkor tudnám eldönteni, hogy mennyit áldoznék rá pluszba.

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

Új hozzászólás Aktív témák