Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViSAS

    senior tag

    válasz Martin97 #915 üzenetére

    Mióta az előző telefonom - egy Ace 2 - akkujának az állapota odáig romlott a teljes töltési ciklusoktól és a töltés közbeni használattól, hogy éppen hogy 2 óra kijelzőidőt össze tudtam vele hozni, azóta figyelek az ilyenekre. Szerintem úgy igazán a töltés közbeni használat adta neki a kegyelemdöféseket, olyankor már kényelmetlen volt fogni, a kezem és a szervizmenü szerint is 40-42°C-os volt az akku. Új korában 4-4,5 óra kijelzőidő jött össze vele. Csak megjegyzem, hogy mindkét mérésem gyári állapotban, Android 2.3-mal zajlott anno a szoftveres kiskapukat kizárván: amikor megvettem a telefont és mielőtt a szekrény mélyén kötött ki 1,5 év használat után.
    Ezek után nálam az akku szent minden készülékben, vigyázok rájuk és csak tépem a hajam, amikor például valaki 100%-on hagyja töltőn és alszik 10 órát mellette, vagy a kocsiban napoztatja a műszerfal környékén a tűző direkt napon. :DDD

    A power bank töltési áramerősségére visszatérvén pedig akkor köszönöm az ellenállásos tippet, valóban macerás és nem éri meg elvesztegetni vele az energiát. Azt az évi ~20 power bankos 1.5A-es töltést majd csak túléli a telefonom akkuja valahogy, ennyi kijár neki. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák