Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • szbalazs75

    csendes tag

    válasz tibcsiworld #398 üzenetére

    4. töltés nem volt, a 3. töltés kb 98%-ig töltötte a telefonom. Szerintem elfogadható egy power banktól, hogy két alatt 20-25%-ot veszítsen a töltöttségéből, hiszen aki ilyet vesz az 2-3 naponta biztos feltölti, ilyenkor pedig simán 4 telefon feltöltés bír.
    Eredeti a cucc, banggood-ról, ellenőriztettem is a kaparós matricájával.
    Laptopnál is előfordul, hogy fél év után teszem bele vissza az feltöltött akkut ami 4 órát bír napi használatban (mennyibe is kerül egy eredeti minőségi laptop akku? 20 ezer?). Kijelzi, hogy 95% 4 óra és normál használat mellett 1-2 óra alatt lemerül. Szerintem ami az akkukban lejátszódik az kémiai reakciók sokasága, ahány cella annyi féle, és nagyon nehéz matematikailag leírni a működésüket.
    5 ezret megért, tényleg ajánlom bárkinek, két külföldi utazásom közben segített (fényképező és telefon töltés) és már ez megérte, napi szinten nem használom.

Új hozzászólás Aktív témák