Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mave13

    őstag

    válasz Zoleee89 #14887 üzenetére

    Üdv!

    Sokkal jobb. 20%-al jobb, mint a 9800GTX. Driverek szerintem jók, nagyobb monitorhoz mindenképpen HD4850.
    Procival kapcsolatban jó gondolat.
    HyperX RAM nem rossz, ami miatt panaszkodnak a Kingstonokra, hogy sok köztük a hibása darab, nem tudom, hogy ez konkrétan erre a szériára mennyire igaz.
    A két RAM (800CL4/1066) kb. egyforma gyors.
    Csúcs tuning esetén inkább P45. Egyébként kisebb csíkszélességű a gyártás, asszem 65 nm, tehát kevésbé melegszik, és takarékosabb. Más az ICH is. Többet sajna nem tudok róla mondani, viszont itt. olvashatsz róla.
    A 400-as FSP-nek elvileg elégnek kell lennie tuning esetén is. Nagyon jó az FSP-k teljesítményleadása, ebből a szempontból abszolút jó. Ha mégjobb kell, akkor Corsair vx450.

    [ Szerkesztve ]

    Icewolf || kósza ||

  • Nyx89

    aktív tag

    válasz Zoleee89 #14887 üzenetére

    A 4850 jelenleg best buy videó kártya és a 88gtnél jobb , jelentősen.

    e8400es processzor tökéletes választás de elég lesz rá 3,6ghz alá egy hyper tx2es is , ha afölötti tuningot akarsz akkor érdemesebb a drága hűtő.

    Kingston ramokat nem ismerem , csak a régebbieket , van aki szerint rossz van aki szerint jó , egy biztos a csxet még nem szidta senki , és a 2gigás 1066os hűtőbordás kit 11ezeért nagyon jó döntés

    A két általad kiválasztott lap között nagyjából nincs különbség , valamennyivel kevesebb fogyasztás és a hasonló mértékkel jobb tuningolhatóság billenti a p45 javára a mérleget.

    Nos hát a táp. A pnf szerintem elég lenne , viszont mostanában panasz van ezekre a tápokra olyan ügyben hogy már nem is pnf-ek hanem valamilyen más szériát próbálnak eladni a boltosok helyette. De a gigabyte superb 460as csoda fsp belsős , igy az is egy alternatíva lehet.

    Az energiatakarékosabb pedig azt jelenti hogy ha nincs szükség nagy teljesítményre az alkalmazások futtatásánál akkor az alaplap leveszi a cpu szorzót igy csökkentve a fogyasztást.

    MOD:Megelőztek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák