Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • jimmyb0y

    tag

    Sziasztok!

    Én Sennheiser HD500 ast szeretnék venni...állítólag nagyon jó a basszus benne... Hol lehet ilyet kapni tudja valaki? És mennyiért? Esetleg tesztelte is vki?
    Főleg játékra kéne...;)

    ASUS A7N8X Deluxe, AMD Barton 2500+(10*200Mhz), Sapphire 9800 pro(405/350) Zalman borda+ventivel,2*256MB Ram

  • jimmyb0y

    tag

    Még az első kérdésre nem kaptam választ de mondom is a következőt...Ez az 500as ez egy ''nyitott'' fejhallgató... Namost én azért akarok venni fülest hogy asszony tudjon aludni éjjel ha játszok... Ettől a nyitottól tud aludni? :) Mennyi hallatszik ki?

    ASUS A7N8X Deluxe, AMD Barton 2500+(10*200Mhz), Sapphire 9800 pro(405/350) Zalman borda+ventivel,2*256MB Ram

  • jimmyb0y

    tag

    Hát én nem akarok ilyen 2-3ezres fülest...Szal valami sennheiser kéne, vagy Sony, esetleg Zalman, na mind1 megveszem aztán majd elmondom milyen..De valszeg zártat veszek.

    ASUS A7N8X Deluxe, AMD Barton 2500+(10*200Mhz), Sapphire 9800 pro(405/350) Zalman borda+ventivel,2*256MB Ram

  • jimmyb0y

    tag

    Na tegnap megvettem a fülest. Gondoltam megosztom a tapasztalataimat hátha valakinek hasznára lesz. Tegnap elmentem Westendbe mert azt mondták,hogy az ottani Mediában van a legnagyobb füleskínálat+ legtöbb meghallgatható füles.
    Hát basszus vagy másfél órán keresztül hallgatgattam őket, ment Jazztől kezdve a hardrockig minden,végighallgattam,technics,panasonic,sony,phillips,akg és a hírhedt sennheisereket is. Voltak 40k körül amik nagyon szigorúan szóltak,viszont a gondom az volt,hogy én a Sennheiser HD500 meg HD570et néztem ki magamnak,viszont a falon csak 500as volt kirakva, és a Mediás csákó azt mondta,hogy nem tesztelhetem az 570es bontatlant higiéniai okok miatt.. Ez mondjuk érthető is.. A panák nagyon gányul szóltak, a phillipsek között volt 1-2 jó,
    technics szintén olyan élettelennek tűnt bár tiszta volt(na nem a 63000Ftos), a sennheiser hd500asnak meg ''barlang''szerű hangja volt, nem jött be,
    a magas meg olyan tompának tűnt, viszont volt egy füles ami nagyonnagyon megfogott, mert olyan hangzása volt mint a 40000 es sennheisereknek,
    ez meg a Sony MDR-CD480.. Én nem akartam elhinni, hogy egy füles tud így szólni,ilyen tisztán,ilyen ''tele hangokkal''! Eddig egy fülesben sem éreztem még igazi basszust de ez adja az ívet(jó azért nem olyan mint az Altec 621ultimatem mélynyomója de nagyon ász). Ezért úgy döntöttem,hogy nem veszem meg a HD570est úgy,hogy nem hallhattam miközben az 500as abszolút nem jött be(mondjuk lehet hogy csak be kellett volna állítani), így megvettem a Sonyt... Ja és 19xxx ropi volt, tehát nem a 30000es kategória,de hangzásban...már mondtam. Tegnap zúztam vele a Call of Dutyt multiban éjjel 1 ig :)
    Utólag megnéztem a hifichoice tesztet neten és kiderült,hogy ''nem hallottam félre'' ők is dobtak a hangzására 4*ot...5*ot az ilyen 200-400fontos(65000-130000ft körüliek kaptak). Szal úgy érzem nagyon jól jártam,pedig eddig nem szerettem a Sonyt mint márkát,mondjuk egy füles vétel szerintem nem lehet objektív, mindenkinek más és más hangzás tetszik. Legfőbb tanulságként elmondhatom,hogy megint beigazolódott az a meglátásom,hogy nem szabad semmit tesztek alapján venni(HD500az ugye tesztekben jól szerepel), hanem ki kell személyesen is próbálni és az alapján dönteni(ha lehetséges).
    Uff lelövöm magam, remélem írtam hasznosat annak aki most akar fülest venni...

    ASUS A7N8X Deluxe, AMD Barton 2500+(10*200Mhz), Sapphire 9800 pro(405/350) Zalman borda+ventivel,2*256MB Ram

  • jimmyb0y

    tag

    Hú ez kicsit hosszú lett sorry ;)

    ASUS A7N8X Deluxe, AMD Barton 2500+(10*200Mhz), Sapphire 9800 pro(405/350) Zalman borda+ventivel,2*256MB Ram

Aktív témák