Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 16sziszi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni mert nagy dilemmában vagyok, nem tudom milyen egeret vegyek.

    1. Mennyi a keret?
    40k max
    2. Használtpiac játszik?
    nem
    3. eBay, külföldi rendelés játszik?
    nem
    4. Mire használnád az egeret?
    Munkára és játszásra (mindennap vinném a melóba, játékok főleg FPS és rougelike)
    5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?
    Általában Claw grip, néha palm
    6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben.
    16cm
    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
    600-900 DPI
    8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
    Mindenképpen vezeték nélkülit szeretnék (tudom, hogy hiába mondják, hogy már olyan mint a vezetékes, de mégsem olyan, úgy gondolom nem fő állású e-sportoló révén jó lesz nekem)
    Mindenképp szeretnék rá bal oldalt a hüvelykujjal könnyen kezelhető előre és vissza gombot, de ha van plusz gomb az jól jön. Az elemes AAA egereket előnyben részesítem, de láttam a legtöbb beépített akkumulátoros, tölthető, ez nem kizáró ok, de legyen minél több az üzemideje.

    Jobb kezes vagyok, formára a Logitech G403 tetszik talán, vagy a 903. A 903 kicsit nekem érthetetlen, láttam HERO 16K érzékelővel és HERO 25K-val is. Úgy tudom a 25K-s tovább bírja ami jól hangzik, de nem tudom mennyire megbízható, mert annyi féle érzékelővel láttam már, meg a címben is más szerepel néhol mint a leírásban (pl 25K-s érzékelő és mégis csak 16k a max DPI). Nézegettem a Logitech G PRO Wireless-t is, de kicsit fapadosnak tűnik. Nem tudom mennyire lenne jó olyan egér esetleg építhető a támaszték (láttam valami ilyesmi Logitech-et is, de már nem tudom melyik volt, lehet csak vezetékes volt az meg kizáró ok).

    Vevő vagyok minden javaslatra, nem ragaszkodom a Logitech márkához.

    [ Szerkesztve ]

  • 16sziszi

    csendes tag

    válasz Zaied #89130 üzenetére

    Ne haragudj, de szerintem elbeszéltünk egymás mellett. Sajnos nem volt alkalmam próbálni a G903-at, volt a helyi MM-ben, de nem volt kirakva. Most akkor méretbe jó lehet a G903, vagy a G Pro Wireless, vagy valami kisebbet javasolsz? Ha igen mit ajánlanál?

  • 16sziszi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretném a segítségeteket kérni egérválasztásban. Ismerősöm a cégéhez szeretne venni számítógépet és ehhez szüksége lenne vezetéknélküli egérre/billentyűzetre is. Előny, ha tudtok esetleg combot (egérbillentyűzet)

    1. Mennyi a keret? kb. 10 ezer Ft, ha egérrel együtt akkor 20-25 ezer Ft
    2. Használtpiac játszik? Nem
    3. eBay, külföldi rendelés játszik? Nem
    4. Mire használnád az egeret? Irodai munkák, filmezés
    5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? Palm
    6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. 18cm
    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? Nem tudjuk, sima Genius DX-110 egeret használt korábban
    8. Egyéb igények Vezetéknélkülit szeretne, elemeset, ha lehet AAA elemmel működőt

Új hozzászólás Aktív témák