Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • noncsika

    tag

    sziasztok!

    Logitech LX7 tipusu egerkem megnyuvadt :( vagyis csak az usb vevoje, dehat mivel wireless, igy dobhatom is kukaba :((( neznek uj tipust, mert annyira nem jott be az LX7, jatekok alatt se volt tul ezrekeny, a vevoje is neha ki-ki hagyott pedig 1m-en belul hasznaltam..mindegy. a legrosszabb, hogy tapadt ra a kosz, mintha csak arra lett volna tervezve, hogy abban fetrengjen az idok vegezeteig, nem gyoztem kapargatni (azert megis csak szerettem na :D).
    a lenyeg: milyen egeret tudnatok ajanlani 10-12ig max ami wireless, jatekra se rossz (bar arra ritkan hasznalom, de ne 800dpi legyen) es ne legyen ilyen kosz-addikt. van egyaltalan ilyen? mert en nemnagyon talaltam ilyen arfekvesben :B köszi a tippeket! (ja meg elony hogy legyen rajta 1-2 plusz gomb pl elore-hatra gomb)

  • noncsika

    tag

    sziasztok
    egy microsoft habu-t nyúzok már jó ideje (már foszlik szegényről a gumi :D) de kezdi megadni magát, duplaklikk, nem reagál annyira stb szóval gondolkozok a leváltásán...nem szeretnék túl sokat áldozni rá természetesen (durván 7-8ezer forint), nincsenek nagy igényeim, főleg netezésre kell és battlefiled 3-at tolok online esetleg stratégiákat, de nem kell nekem tizenakárhány programozható gomb.
    a lényeg, hogy ne izzadjon rá a kezem (a habu gombfelületei nagyon tetszenek, nem tudom konkrétan ez milyen anyag, valaki közületek biztos fel tud világosítani) legyen 4-5 gombja és kényelmes legyen többórányi játék alatt is.

    van pár választottam akiket kinéztem, mégpedig az alábbiak
    Sharkoon FireGlider Black
    Roccat Pyra Wired
    Logitech M500

    leginkább a sharkoon tetszik csak sose hallottam még róla, de ránézésre hasonlít a habumra és nagyjából megfelel az elvárásaimnak, nem tudtam visszanézni túl sok oldalt itt, de van esetleg innen valaki, aki már kipróbálta? :)

Új hozzászólás Aktív témák