Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Findzs #9807 üzenetére

    "(de egy igazán vérbeli gamer egeret úgy kéne megtervezniük, hogy tényleg ne a tappancsok alá raknák a csavarokat mert ugye nem ez számít hogy néz ki)"

    Ott a pont. Meg úgyis szét akarom szedni. ;]

    "meg hát miért lenne garvesztés ha én a tappancsokat kicserélem valami jobbra ?"

    Itt én elsősorban pl. Logitech MX500/510-re gondoltam, ahol le kell kaparni a matricát :W, ha hozzájuk akarsz férni.

    "kipróbáltam a 3200 dpi-t de idegbetegség úgy használni az egeret"

    ^^

    "játék közben meg nem váltogatok mert két gombnyomás között kinyírnának"

    Meg már csak azért sem, mert egyáltalán nem biztos, hogy a pl. 1800 dpi-hez beállított sens (ill. accel) úgy fog működni 800 dpi-vel is, ahogy szeretném.
    Ha meg bindolható a dpi-switch (van egyáltalán ilyen? - hogy nem csak dpi-t vált, hanem egyidőben toggle-s console-parancsot is kapcsol), akkor meg már miért nem bind-olom valami más gombra a lassabb sensi-t (ill. accel-t) az állandóan használt dpi-hez... Szvsz. fölösleges (talán PS-ban nem, de oda meg már igazából Wacom-tábla való) - DB 3G-men is letiltottam driver-ben a plusz gombokat. Mert minek.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák