Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyber86

    őstag

    válasz Synthwave #90265 üzenetére

    Meglesem őket köszönöm. Csak nekem sajnos beidegződött még kb 10 évvel ezelött volt pár ismerősömnek vezeték nélküli egere és dög nehezek voltak meg hamar merültek is. Tudom nagyon sokat fejlődött a teknika azóta csak még sose volt a kezembe a mostani technológiás vezeték nélküli egér. Jelenleg egy logitech g502t használok kb 7 éve asszem és ismerősöm vett szintén csak már a felújított verziót asszem de valahogy nem győzött meg és a razereket kezdtem nézegetni főleg a vipereket. Közbe elkezdtem nézegetni a G-wolves egereket míg írtam a választ de nekem eléggé ismeretlen a márka és ami főleg szemet szúrt, hogy milyen kicsi az egér. Meg ami még tetszik az asus gladius 3. Tesómnak van hasonló asus egere de nem gladius sajnos nem tudom melyik és az is nagyon kényelmes nekem de itt mintha azt olvastam volna, hogy az asus egereket kerülni kell jól tudom?

    Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

Új hozzászólás Aktív témák