Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Erunosta

    tag

    válasz bbdzyx #48691 üzenetére

    Akkor pontosítok, hogy értsétek miért ezt választottam. Nekem szükséges az egér bal oldalára két gomb - lehetőleg kényelmesen nagy - mivel megszoktam.
    Itt kitérnék arra, hogy a mai napig nem találok olyan egeret mint a régi imádott Icon7 Z500 ahol a hüvelykujj gombjai nem egymás mellett hanem az ujj alatt és fölött voltak. Ugyanebben a formában csak a HP gyárt ilyet elég drágán és nem túl szép színekkel X9000 OMEN néven.
    Másrészről ne legyen lapos az egér azaz 40mm++. Mindenféleképpen legyen benne narancssárga szín ami ugye drasztikusan lecsökkenti a választható egerek számát. Az ára pedig ne nagyon legyen több 12k-nál. A másik egér ami szóba jöhet az a Cougar 300M, de az sajnos nincs 40mm magas se így félek, hogy nem lenne kényelmes (a mostani is 39mm-es ami ideiglenesen van és pont emiatt kényelmetlen az én kéztartásomhoz). Az 500M-is nagyon tetszik, de nekem megfelelő színben (kék-narancs) csak az 550M van ami jóval drágább és számomra túl profi. Igen a Steelseries Kana V2 (fehér-narancs) tetszik csak ott az oldalgombok 1-1 a két oldalán vannak nem egy oldalt. Álmaim egere lenne egy Steelseries Rival 300 Fnatik edition, de nem hiszem, hogy én valaha kiadok 20k+ egy egérre így az csak álom marad. Bocs a kicsit hosszúra nyúlt írásomhoz. :P

Új hozzászólás Aktív témák