Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz _ocsisajt #43239 üzenetére

    Azért nem értettem, hogy írod, hogy Zuglóban laksz és messze van. Én még a XXII.-ből is átértem autóval :D

    Amúgy a Pixel olyan volt, mint vártam, mármint nem csalódtam, kedvesek voltak, kis helység, fiatalok. :) Nem értem, hogy az amúgy jó, de kevésbé ismert márkákat miért mindig csak a kisebb cégek merik bevállalni. Nem csak IT terén, hanem más területen is.

    Edit: Ez a Func amúgy érdekesnek tűnik, videón a kis csaj kezében hatalmas (az enyémben azért szerintem nem lenne ilyen látványos), de ez lézeres, gondolom annak minden hátrányával, ezért is nem lett ajánlott.

    Mindenesetre reggel is megsimogattam az új szerzeményt, még mindig bejön. Mondjuk a súlya furcsa az elemes Revo kb 2x ilyen nehéz volt. (Meg a Revo magasabb volt, nem bánnám, ha kicsit még görbítettek volna az ívén, de ez legyen a legnagyobb bajom az egérrel.)

    Vanir: Köszi. Mondtam, hogy lapát tenyerem van, csak senki nem hisz nekem, amíg nem látja. :D

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák