Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • izee

    senior tag

    válasz wwenigma #31826 üzenetére

    Az első A4TECH már bent van a listában. Szerintem Jaffa próbálta is, van neki egy olyan. Innentől egyenes az út, vannak már A9500-ös ajánlások. Fél éve frissült és kicsit lazább lett akkor a követelmény.
    Itt állunk. Ami eddig jó volt, lehet folytatni. A tények már csak tények, de némi érzékenység nélkül az emberek felé, ez egy diktatúra is. Amikor idejöttem rögtön kiakadtam én is, szívesen elzavartam volna egy specifikus topikba a népeket. Inkább nézek...megvan a megmondóember. Megnézem forumkeresővel kizárólag az ő kommentjeit és kezdem megérteni. Csak egy kicsit komolyan kell venni, mint egy előadást vmi jó oktatótól. Ugyanis az élvonalat szorosan súrolja.
    Az egér elsősorban eszköz, kevésbé státuszszimbólum.. Most úgy állunk, hogy itthon általában vagy nincs jó vagy nem olcsó vagy használt vagy ebay-es, amazonos. 1.1a és 3.0 az utóbbi csoport, de általános felhasználásra ajánlott. Csak szokni kell a 400cpi-t. De a mai világban nem futnak felesleges köröket az emberek megváltoztatására. Majd fognak... ha egyszer fontos lesz a balansz.

    Márpedig ami rossz egér az rossz. :))
    Nem grafikáztam, de nemhiszem, hogy grafikai munkához rántani szokták az egeret. Lassabb tempónál 0% gyorsulás egész elfogadható, sztem az A9500 tudja. Így nézve boltból a legolcsóbb talán éppen az XL750-ed(,ha lencse és firmware is stimmel).
    Van egér ami mindenre jó, és van ember akinek csak feleannyira kell, de magának kell kitapasztalni, hogy mégis melyik paraméter hiányával tud együtt élni, mert itt nem ölnek energiát abba a megállapításba, hogy egyik egér csak LOD-ban gyengus, másik rántásnál elvérez, harmadik, gyorsan kopik/romlik, stb. és ezek durva kombinációja. Szóval munka van mindennel, meg pénzkidobás. Nade mit lehet tanácsolni... ok legyen ideiglenes egered, legyen könnyen gyorsan gariztatható, azt csá. Vagy esetleg legyen a szar egér egy tartós szar egér. Itt kéne még ajánlás, az igénytelen ember is ember. A "nekem bevált" szubjektív, de forumon illik objektíven ajánlani. Ajánlás nélkül viszont a levegőbe beszélni egy olvasható szintig, azt szabad!

    [ Szerkesztve ]

    Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

Új hozzászólás Aktív témák